فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: از ابتدای شروع طرح تا کنون حدود ۴۰۰ دستگاه خودرو اعمال قانون شده‌اند و بالغ بر ۲ هزار دستگاه خودرو هم به مبدا خودشان عودت داده شدند.
کد خبر: ۹۳۶۵۷۱۹
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
سردار "سید محمد صالحی" در حاشیه بازدید از نحوه اجرای محدودیت‌های تردد برای مقابل با شیوع ویروس منحوس کرونا در پلیس راه "اهواز _. اندیمشک" ضمن عرض تسلیت ایام محرم و به ویژه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: در این مرحله از اعمال محدودیت‌های کرونایی همکاران من از روز یکشنبه ۲۴ مرداد ماه اعمال محدودیت‌ها را در مبادی ورودی و خروجی استان آغاز کردند.

وی افزود:ماموران پلیس با استقرار در مبادی ورودی وخروجی استان، از ورود خودرو‌های با پلاک غیر بومی و همچنین از خروج خودرو‌های با پلاک بومی به خارج از استان ممانعت خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: از ابتدای شروع طرح تا کنون حدود ۴۰۰ دستگاه خودرو اعمال قانون شده‌اند و بالغ بر ۲ هزار دستگاه خودرو هم به مبدا خودشان عودت داده شدندد.

سردار صالحی در پایان از هم استانی‌ها خواست: با مجموعه پلیس در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا همکاری خوبی داشته باشند تا ان شاءالله بتوانیم در راستای حفظ سلامت جامعه یک اقدام خوب و اساسی را داشته باشیم.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار