فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: نیروهای سپاه خوزستان در بخش واکسیناسیون آمادگی کمک به کادر پزشکی این استان را دارند و در صورت نیاز نیروهای جهادی نیز در این بخش وارد عمل می شوند.
کد خبر: ۹۳۶۵۸۹۴
|
۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
سردار حسن شاهوارپور چهارشنبه در بازدید از شهرستان شادگان افزود: میزان استقبال از واکسن در جنوب غرب خوزستان مناسب نیست و با این روند سهمیه خوزستان به استان دیگری منتقل خواهد شد.

وی اظهار داشت:ویروس منحوس کرونا بی‌رحمانه مردم را مبتلا و به مرگ می‌کشاند و اصلی‌ترین راه مقابله با آن واکسینه شدن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

سردار شاهوار پور گفت: استقبال از واکسن در جنوب غرب خوزستان مناسب نیست در حالی که مردم باید با واکسینه کردن خود کمک کنند زنجیره این ویروس منحوس قطع شود تا شاهد عزادار شدن خانواده‌های بیشتری نباشیم.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: تعداد قابل توجه ای واکسن در شهرستان شادگان وجود دارد وضروری است مردم این شهرستان با تزریق واکسن از این فرصت استفاده کنند.
سردار شاهوارپور گفت: واجدین شرایط دریافت واکسن هر چه سریعتر برای تزریق اقدام کنند تا سهمیه واکسن استان خوزستان از تهران گرفته شود در غیر اینصورت سهم خوزستان به استان‌های دیگر تخصیص داده می شود.

وی افزود: جنوب غرب خوزستان شرایط نامناسبی به لحاظ بیماری دارد که نیازمند توجه بیشتر است.

‌سردار شاهوارپور گفت: طرح شهید سلیمانی از طرح‌های مهم در امر پیشگیری و مقابله با کرونا است که در جنوب غرب خوزستان فعالیت چشمگیری داشته است.
وی افزود: بسیج و بسیج جامع پزشکی در شهرستان شادگان با مشارکت در طرح شهید سلیمانی به کمک کادر درمان این شهرستان آمده است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: ۲۱۴ گروه در قالب طرح شهید سلیمانی و در بخش های رهگیری، حمایتی و مراقبتی در استان خوزستان فعالیت می کنند.

در حال حاضر ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۲ شهرستان نارنجی و پنج شهرستان زرد کرونایی هستند.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار