فرمانده سپاه ماهشهر از تشکیل ۱۳۶ گروه جهادی برای کمک به کادر درمان و مقابله با کرونا در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۳۶۶۱۳۸
|
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
فرمانده سپاه بندر ماهشهر در رزمایش گام پنجم طرح شهید سلیمانی عنوان کرد: سپاه ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر با تمام توان با تشکیل ۱۳۶ گروه جهادی ۵ نفره در قالب تیم‌های رهگیری و بیمار یابی، نظارتی و حمایتی کمک یار کادر درمان شهرستان در پیک پنجم کرونا بوده است و از هیچ تلاشی در جهت بهبود وضعیت کرونایی دریغ نخواهد کرد.

سرهنگ بابایی در ادامه تصریح کرد:با توجه به روند رو به رشد بیماری کرونا در شهرستان ماهشهر کمک به کادر درمان، سپاه و بسیج با تمام توان، کما فی سابق در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز و کادر جان برکف بهداشت بوده و با تمام توان در کنار مردم و پشتیبان کادر درمانی خواهد بود.

وی از توزیع بسته‌های معیشتی یه خانواده‌های آسیب دیده از کرونا گفت و افزود: ۳۰۰ بسته حمایتی حاوی مواد غذایی آماده و بین خانواده‌های درگیر و آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه بندر ماهشهر در پایان از مردم شهید پرور ماهشهر درخواست همکاری به منظور رعایت دستور العمل‌های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک را داشته و اظهار نمود؛ کلیه اقشار جامعه باید با همدلی کار کنند تا از این شرایط بحرانی خارج شویم.
ارسال نظرات
آخرین اخبار