به همت استادان بسیجی دانشگاه صنعتی اصفهان صورت گرفت؛
استادان بسیجی دانشگاه صنعتی اصفهان طرح «نذر آب معدنی جهت بیماران کرونایی» با توسل به باب الحوائج حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام را به جهت پاسخ به نیاز شدید بیمارستان‌های استان اجرا کردند.
کد خبر: ۹۳۶۶۴۱۱
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، استادان بسیجی دانشگاه صنعتی اصفهان طرح «نذر آب معدنی جهت بیماران کرونایی» با توسل به باب الحوائج حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام را به جهت پاسخ به نیاز شدید بیمارستان‌های استان اجرا کردند.

عباس پاکدل مسوول کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان، گفت: با توجه به بررسی‌های بعمل آمده ملاحظه شد که بیمارستانهای سطح استان بدلیل کثرت بیماران مراجعه کننده، هم برای بیماران کرونایی و هم بدلیل گرمای شدید برای کادر درمان خود به شدت به آب معدنی نیازمندند.

وی افزود: بیماران کووید-۱۹باید با مصرف آب و مایعات، بدن را هیدراته نگه داشته تا بتوانند آب "از دست رفته" را جبران نمایند، کادر درمان نیز بدلیل نوع پوششی که دارند، فعالیت‌های مختلف و گرمی هوا به شدت به آب نیازمندند. قطعا شرایط بهداشتی و محیط آلوده بیمارستان نیز می‌طلبد که هر فرد بطری آب اختصاصی داشته باشد.

پاکدل گفت: با توجه به این مسئله و همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی با هماهنگی‌هایی که انجام گرفت، طرح نذر آب را جهت جمع آوری کمک‌های خیرین اجرا کرده تا به کمک دانشگاه علوم پزشکی سریعا در این راه هزینه شد.

 

انتهای پیام/

منبع:  دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان

ارسال نظرات
آخرین اخبار