سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان از توزیع ۱۳۰ بسته معیشتی به ارزش ششصد و پنجاه میلیون ریال در میان اقشار آسیب پذیر این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۳۶۶۵۳۳
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مرحله هفتم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه به همت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان برگزار شد.

سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به مناسبت ایام محرم در راستای حمایت از اقشارآسیب پذیرمرحله هفتم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان دهگلان آغاز شد.

امانی گفت: بسیج شجره طیبه و فرهنگ بسیجی نمادی آشکار از اراده مردم در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جامعه است و یادگار گران سنگ معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج مظهر قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: هر چقدر تفکر بسیجی در جامعه نمود پیدا کند عمق بخشی داخلی نظام تحقق پیدا می‌کند و راهی برای ثبات امنیت پایدار است، زیرا بسیج بزرگترین پشتوانه برای امنیت ملی نظام است و هر خدمتی که با تفکر بسیجی همراه باشد از تقدس خاصی برخوردار است.

امانی در ادامه با بین اینکه سپاه دهگلان با توجه به با شرایط و مقتضیات شهرستان در حوزه‌های مختلف اقدام به فعالیت نموده نموده است گفت: یکی از حوزه کاری بسیج کمک به اقشار نیازمند در شرایط پیش آمده بیماری کرونا که به نوعی وضعیت اقتصای و معیشتی مردم را تحث تاثیر قرار داده است.

وی با اشاره به توزیع ۱۳۰ بسته معیشتی به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال در این مرحله افزود: در ایام محرم و در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر شهرستان ناشی از بیماری کرونا ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان از زمان شروع بیماری کرونا تاکنون ۷ مرحله رزمایش کمک مومنانه جهت کمک حمایت ازنیازمندان شهرستان انجام داده است.
 
انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار