با ارزیابی ریسکی که توسط متخصصین این شرکت انجام شد ، خطوط لوله ورودی مخازن 16 تا 18 پایانه نفتی خارگ با توجه قدمت و فرسودگی و عمر بالا ، نیاز به تعویض و نوسازی تشخیص داده شد.
کد خبر: ۹۳۷۳۸۲۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از خارگ:

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به ماموریت این شرکت در انجام عملیات دریافت، ذخیره سازی و صادرات نفت خام کشور به صورت ایمن گفت: هدف اصلی ما انجام ماموریت‌ها به صورت ایمن و پایدار و با کمترین هزینه می‌باشد که لازمه انجام این ماموریت‌ها فراهم کردن زیرساخت‌های استراتژیک و حیاتی در بهترین و ایمن‌ترین حالت ممکن می‌باشد.


عباس اسدروز ادامه داد: یکی از نقاط قوت این شرکت در حوزه بهسازی و ایمن سازی تأسیسات نفتی، توان عملیاتی فوق العاده است.

اسدروز افزود: با ارزیابی ریسکی که توسط متخصصین این شرکت انجام شد، خطوط لوله ورودی مخازن ۱۶ تا ۱۸ پایانه نفتی خارگ با توجه قدمت و فرسودگی و عمر بالا، نیاز به تعویض و نوسازی تشخیص داده شد.

وی ادامه داد: این خط لوله ۴۲ اینچ با استفاده از توان داخلی شرکت و ماشین آلات و کالای موجود در انبار‌های شرکت تعویض ونوسازی شد.

اسدروز افزود:در این پروژه عملیات حفاری، خاکبرداری و تسطیح با حجم حدود ۱۰۰۰۰ مترمکعب با استفاده از امکانات داخلی شرکت انجام و در ادامه عملیات برشکاری، جوشکاری، مونتاژ، تعویض خط لوله، هیدروتست و عملیات بلاست و رنگ آمیزی انجام شد که با توجه به انجام کار با استفاده از توان داخل صرفه جویی حدود ۳۵ میلیارد ریالی در بر داشت.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار