سید مرتضی میرآقایی فرمانده سپاه بیجار از اجرای 170 ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در قالب 13 عنوان در شهرستان بیجار خبر داد.
کد خبر: ۹۳۷۳۹۶۷
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
سید مرتضی میرآقایی فرمانده سپاه بیجار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ملت ایران با برخورداری از روح ایمان، ایثار و شهادت طلبی و تبعیت از ولایت فقیه در برابر تعرض ناجوانمردانه دشمن ایستاد و فرهنگ مقاومت را در کشور نهادینه کرد.

وی با اشاره به رشادت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، افزود: ایران اسلامی شروع کننده جنگ تحمیلی نبود اما رزمندگان اسلام با روحیه ایثار و شهادت هشت سال از خاک سرزمین خود دفاع کردند و اجازه تصرف یک وجب از آن را به صدام بعثی و بیش از ۳۰ کشور حمایت کننده از وی ندادند.

فرمانده سپاه بیجار گفت: امروزه با حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ انقلابی‌گری، روحیه همدلی و همبستگی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی می‌توان با موفقیت از مشکلات کشور عبور کرد.

میرآقایی ادامه داد: امروزه وظیفه همه سازمان‌ها و نهادهاست تا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس یاد شهدا، جانبازان و ایثارگران آن دوران را زنده نگه‌ دارند.

وی تصریح کرد: امروز که دشمن دوباره تلاش می کند با استفاده از ابزار شبه افکنی ، تهدید و تحریم راه پیشرفت و حرکت مقتدارانه انقلاب اسلامی ایران را بگیرید، الگو گرفتن از اتحاد و همبستگی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس می تواند ما را از این دوران به سلامت عبور دهد.

فرمانده سپاه بیجار در ادامه سخنان خود از اجرای 170 برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در قالب 20 عنوان در اقصی نقاط شهرستان بیجار خبر داد.

میرآقایی از اجرای 33 برنامه شاخص شهرستان خبر داد و یادآور شد: برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، غبارروبی مزار مطهر شهدا، برگزاری یادآوره شهدا، برگزاری نمایشگاه عکس، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری مسابقه در فضای مجازی، کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی از مهم ترین برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان بیجار است.
انتهای پیام/
ارسال نظرات