خبرهای داغ:
آقازاده گفت: کنگره شهدای استان مرکزی، اکنون به یک مرجع و منبع موثق در حوزه اخبار ایثار،جهاد و شهادت تبدیل شده و این نشان از تخصصی عمل کردن،حرفه‌ای بودن و تعهد به رسالت‌های کار رسانه‌ای است.
کد خبر: ۹۳۷۴۴۱۸
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سید «علی آقازاده» استاندار مرکزی در دیدار با جمعی از اعضای ستاد کنگره شهدای استان به مناسبت سه ساله شدن فعالیت کنگره شهدای استان مرکزی در فضای مجازی اظهار کرد: کنگره شهدای استان مرکزی از زمان شکل گیری تا اجرای اجلاسیه های اصلی موفقیت ها و دستاوردهای بسیاری کسب کرد و امروز بعد از گذشت دو سال از برگزاری کنگره موفقیت ها و دستاوردها همچنان ادامه دارد و این ها به برکت شهدا و دعای خیر خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگران است.

آقازاده مردمی بودن را یکی از ویژگی های برجسته و دلایل موفقیت کنگره شهدای استان مرکزی دانست و گفت: بسیاری از دستاوردهای کنگره به برکت تلاش های ستاد کنگره و مشارکت مردم اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: امروز ستاد کنگره شهدای استان به عنوان یک ساختار موفق الگوی بسیاری از اقدامات بزرگ در استان است و همدلی و وحدتی که در ستاد کنگره برای انجام اقدامات رقم خورد منشا خیرات و برکات بسیاری شد.

استاندار مرکزی تاکید کرد: یکی از اهداف مهم در ستاد کنگره تحقق و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد کنگره است که همواره باید به آن توجه ویژه ای داشت و خوشبختانه ستاد کنگره شهدای استان تاکنون با هدایت های نماینده ولی فقیه و تلاش های میدانی فرماندهی سپاه روح الله و همه اعضای ستاد عملکرد موفقی داشته که باید ادامه پیدا کند.

آقازاده بیان کرد:  بهبود فضای فرهنگی و اجتماعی استان، راه اندازی نهضت خدمت رسانی به محرومین، ایجاد زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی ، نهضت جمع آوری اسناد و تولیدات محتوایی در حوزه دفاع مقدس و نهضت محرومیت زدایی و ساخت مسکن برای محرومین از مهمترین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی است که همه این دستاوردها امروز با قوت در حال انجام هستند و منشا خیرات زیادی برای مردم استان می باشند.

وی اضافه کرد: یکی از موفقیت های بزرگ کنگره حضور چشمگیر و فعال در فضای مجازی است که امروز بعد از گذشت سه سال از فعالیت و حضور موفق جا دارد این موفقیت را به مردم استان و ستاد کنگره شهدای استان تبریک بگوییم.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه بنده شخصا اخبار و مطالب کنگره در فضای مجازی را مطالعه و پیگیری می کنم افزود: جذابیت مطالب و اشرافیت در حوزه فرهنگ ایثار،جهاد و شهادت کاملا قابل تقدیر است.

آقازاده بیان کرد: فعالیت کنگره در فضای مجازی در سطح خبرگزاری حرفه ای و تخصصی در حوزه ایثار،جهاد و شهادت تبدیل شده و روز به روز باید این فعالیت توسعه پیدا کند و باید از اینگونه فعالیت ها حمایت شود.

وی ادامه داد: رضایتمندی خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگری در پوشش و اطلاع رسانی اخبار در حوزه ایثار ،جهاد و شهادت یکی از دستاوردهای فعالیت کنگره شهدای استان در فضای مجازی است و اینگونه فعالیت های رسانه ای نیاز جامعه و نسل جوان می باشد و باید با قوت ادامه دار باشد.

استاندار مرکزی گفت: فعالیت کنگره در فضای مجازی امروز به یک الگوی کامل برای فعالیت رسانه ای تبدیل شده و همه رسانه ها باید از این اقدام موفق الگوگیری کنند چراکه ورود کنگره در فضای مجازی نشان داد که می توان بدون کمترین هزینه ای موفق ترین و اثرگذارترین اقدامات را انجام داد.

آقازاده اظهار کرد: یکی از نیازهای مهم امروز در حوزه ایثار و شهادت تولید محتوا است که خوشبختانه کنگره شهدای استان مرکزی نهضت تولید محتوا در فضای مجازی را راه اندازی کرد.

وی بیان کرد: وجود اخبار متنوع در کانال های کنگره از دیگر برجستگی های فعالیت این مجموعه رسانه ای است و خوشبختانه از سراسر استان و برخی اوقات در سطح کشور اخبار جذاب و متنوعی تولید و منتشر می شود که قابل تقدیر است.

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه کنگره شهدای استان مرکزی امروز به یک مرجع و منبع موثق در حوزه اخبار ایثار،جهاد و شهادت تبدیل شده است بیان کرد:  این نشان از تخصصی عمل کردن،حرفه ای بودن و تعهد به رسالت های کار رسانه ای است که بسیار جای تقدیر است.

آقازاده گفت: بهره وری صحیح از زمان ، امکانات و فرصت ها نقطه برجسته فعالیت کنگره شهدای استان در فضای مجازی است و عملکرد این مجموعه رسانه ای امروز بسیار مطلوب است و این فعالیت ها با قوت تر از گذشته و بلکه با گستردگی بیشتر باید ادامه دار باشد.

 

وی اضافه کرد: توجه به مسائل کشور در حوزه ایثار ،جهاد و شهادت در فعالیت های کنگره باید بیشتر مورد توجه باشد و ضمن پیگیری مسائل استان در حوزه دفاع مقدس باید در حوزه مسائل کشوری نیز ورود پیدا کرد و قطعا می توان مخاطب های بیشتری را جذب کرد.

آقازاده یادآور شد: تنوع، جذابیت و به کارگیری خلاقیت ها با استفاده از تولیدات چند رسانه ای و قالب های مختلف هنری باید بیشتر مورد توجه باشد چراکه در این صورت علاوه بر جذب مخاطب در سنین نوجوانان می توان سلایق دیگر را نیز جذب کرد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت های هنرمندان و فعالین فرهنگی در تولیدات محتوایی یک ضرورت مهم است که باید بیشتر مورد توجه باشد و توجه به مسائل اجتماعی و فرهنگی در فعالیت های کنگره و تولیدات محتوایی بیشتر مورد توجه باشد و امیدواریم فعالیت های کنگره در آغاز سال چهارم پربارتر و با قوت از گذشته و البته در سطح وسیع تر ادامه دار باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات