استاندار کردستان گفت: ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع کمک‌های مومنانه کمک قابل توجهی بوده و تعداد زیادی از خانواده‌ها به خاطر این اقدام خداپسندانه از معضلات اجتماعی نجات پیدا کرده اند.
کد خبر: ۹۳۷۵۱۴۸
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، بهمن مرادنیا استاندار کردستان صبح امروز در مراسم توزیع نهضت کمک‌های مونانه که به همت سپاه بیت المقدس کردستان در سالن شهید بارنامه سنندج برگزار شد اظهار داشت: بعد از آمدن ویروس کرونا در کشور ما، بسیاری از مشاغل تقریباً تعطیل شد و بسیاری از خانواده‌ها هم از درآمد حداقلی به نحوی محروم شدند، ولی این توزیع کمک‌های مومنانه کار بسیار ارزشمندی بود که در این دوران انجام و به یاری خانواده‌های کم درآمد و نیازمند شتافت.

وی گفت: در بحث مقابله با ویروس کرونا، مردم ایران اسلامی و استان کردستان ثابت کردند که در شرایط سخت در کنار هم هستند.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، فرماندهان و نیرو‌های سپاه که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در راستای پیشگیری و ریشه‌کنی این بیماری کمک کردند، گفت: ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع کمک‌های مومنانه کمک قابل توجهی بوده و تعداد زیادی از خانواده‌ها به خاطر این اقدام خداپسندانه از معضلات اجتماعی نجات پیدا کرده اند و بسیاری خیرین گمنامانه آمدند تا خانواده‌ای در تنگدستی نباشد.

وی اضافه کرد: در موضوع کرونا و طرح شهید سلیمانی نیز جا دارد از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کردستان و کادر درمان که در طول این مدت با جان و دل برای نجات بیماران قدم برداشتند تشکر کنم.

گفتنی است؛ توزیع ۵ هزار و ۶۶۲ بسته معیشتی و بهداشتی شامل ۱۱۷ عدد کپسول اکسیژن ۵ لیتری، ۲۰ دستگاه اکسیژن ساز، ۱۳۵۰ بسته لوازم التحریر و ۴۱۷۵ بسته معیشتی است که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بین نیازمندان توزیع شد.
انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار