هفته دفاع مقدس متعلق به یک قشر خاص نیست چرا که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی همه گروه‌ها و اقشار مختلف مردم حضور داشتند و از آرمان‌های نظام دفاع کردند و امروز نیز در گرامیداشت این ایام همه باید پای کار باشند.
کد خبر: ۹۳۷۵۷۳۲
|
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا (ع) انابد از اجرای بیش از ۲۰ برنامه با موضوعات متنوعی، چون فرهنگی، اجتماعی و محرومیت زدایی در انابد در طول هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: ضروریست کلیه برنامه‌های این هفته با توجه به شعار محوری «ما مقتدریم» برنامه‌ریزی شود.

سرهنگ محمد جواد محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهارداشت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، برگزاری یادواره شهدا و مراسم آبروی محله، برگزاری مسابقات ورزشی در بستر فضای مجازی، غباررویی گلزار شهدا و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان، برگزاری محفل انس با قرآن و نواختن زنگ انقلاب و مقاومت در مدارس، آبرسانی به روستای فاطمیه انابد، افتتاح خانه های محرومین از جمله مهمترین برنامه‌های حوزه امام رضا (ع) در هفته دفاع مقدس است.

وی افزود: هفته دفاع مقدس متعلق به یک قشر خاص نیست چرا که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی همه گروه‌ها و اقشار مختلف مردم حضور داشتند و از آرمان‌های نظام دفاع کردند و امروز نیز در گرامیداشت این ایام همه باید پای کار باشند.

محمدی با اشاره به اینکه اگر نسل جوان ما با فرهنگ رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان اسلام در طول ۸ سال جنگ تحمیلی آشنا شوند، به طور قطع خود را مدیون حفظ آرمان‌های شهدا و نظام می‌دانند، گفت: این امر از مهمترین وظایف مسئولان است تا با زنده‌نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی را در جامعه ترویج دهند.

سرهنگ محمدی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط ویژه‌ای که امروز به وجود آمده و شیوع ویروس کرونا جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده است، تلاش کردیم تا تمامی شیوه نامه های بهداشتی به صورت دقیق در این برنامه‌ها اجرا شود.

ارسال نظرات