سردار مرادحاجتی گفت: شهدای اقلیت مذهبی نماد و سفیران وحدت و میهن دوستی در ایران اسلامی‌اند.
کد خبر: ۹۳۷۵۸۳۲
|
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
به مناسبت هفته دفاع مقدس، جمعی از مسوولان، فرماندهان نیرو‌های مسلح، بسیجیان و مردم شهید پرور خوزستان امروز با حضور در گلزار شهدای اهواز و شهدای صابئین مندایی یاد و خاطره این شهدای والامقام را گرامی داشتند.

سرتیپ دوم پاسدار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان به عنوان متولی امر برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس استان از برگزاری بیش از چهار هزار و ۷۰۰ برنامه در این هفته خبر داد و اظهار داشت: جنگ که شروع شد تمام معادلات قومی، دینی، سلیقه‌ای و جغرافیایی کشور به هم ریخت و همه سرباز اسلام، کشور و امام خمینی (ره) شدند.

وی بعد از ادای احترام به شهدای اقلیت‌های مذهبی در اهواز، افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب اسلامی تکریم خانواده‌های شهدای اقلیت مذهبی و دینی را همیشه در دستور کار خود دارند، ما نیز موظف هستیم با تبعیت از ایشان نهایت احترام و تجلیل را از این خانواده‌های عزیز هموطن داشته باشیم، چون شهدای اقلیت‌های مذهبی نماد و سفیران وحدت و میهن دوستی در ایران اسلامی اند.

سردار مرادحاجتی سپس بر مزار سردار شهید «علی هاشمی» حاضر شد و ضمن بازدید از رئوند تکمیل یادمان این شهید و دیگر سرداران خوزستانی به مقام شامخ سردار هور ادای احترام کرد.

خوزستان بیش از ۲۳ هزار شهید در دوران دفاع مقدس و بیش از ۷۰ شهید مدافع حرم تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/
ارسال نظرات