اعضای شورای شهر بمناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در بیمارستان شهید طباطبایی با اهداء لوح تقدیر و گل به مهندس جاودان زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان و اهداء گل به مدافعان سلامت از این قشر زحمتکش قدردانی کردند.
کد خبر: ۹۳۷۷۲۹۲
|
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
در این برنامه از خدمات رئیس شبکه بهداشت و درمان باغملک مهندس جاودان زاده با اهدای لوح یادبود به نمایندگی از همه کادر درمان شهرستان تقدیر شد.

همچنین مسئولین با حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان با اهدای گل از زحمات پرستاران و کادر درمان "مدافعان سلامت" تجلیل کردند.

دکتر نجاتی پور فرماندار باغملک در این آیین تجلیل ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس مدیر شبکه بهداشت و درمان و کادر درمان را مدافعان سلامت خواند و بیان داشت که از ابتدای کرونا تا کنون بیشترین زحمت متوجه کادر بهداشت و درمان در مبارزه با این ویروس و بیماری بود و کادر درمان را پیشگامان و سربازان خط مقدم مبارزه با این بیماری معرفی نمودند.

در ادامه مهندس جاودان زاده ضمن خوش آمدگویی محضر مسئولین، هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت را گرامیداشت و بیان داشت.
کادر بهداشت و درمان از ابتدای بیماری کرونا با تمام توان و امکانات به مقابله با این ویروس پرداخت و از هیچ خدمتی فروگذار نکرد، لذا از ادارات، سازمان‌ها و نهاد‌های فعال شهرستان و همچنین رسانه‌ها و پایگاه‌های خبری درخواست کمک و یاری رساندن به کادر بهداشت و درمان نمودند و از مردم عزیز و شریف هم درخواست تسریع در امر واکسیناسیون کرد و دعوت بعمل آورد.

یادآور می‌شود این برنامه به همت بسیج ادارات شهرستان باغملک و بسیج جامعه پزشکی برگزار گردید
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار