فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۳۸۱۵۶۱
|
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سردار محمد عبدالله پور در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را همه جان بر کفان سبز پوش تبریک گفت و سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی مرهون تلاش این نیروی انتظامی دانست.

در متن این پیام آمده است:

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای پاسداشت دلاوری‌های سبزپوشان نیروی انتظامی و مرزبانان غیور ایران اسلامی که با تلاش خستگی ناپذیر خود باعث سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی می‌شوند.

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ با شجاعت و ایثارگری سبزپوشان سپید اندیش قرین شده است که همواره با هوشیاری و بهره‌مندی از دستاورد‌های عملی و حرفه‌ای در راستای تأمین نظم و امنیت جامعه گام برداشته و هرگاه خطری متوجه مردم سربلند ایران اسلامی و مرز‌های پرغرور این کشور می‌شود بی محابا و با شجاعت مثال زدنی خواب خیالی دشمن را به کابوسی بی‌بدیل تبدیل می‌کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی، از مجاهدت‌ها و جانفشانی‌های فرماندهان و سربازان نیروی انتظامی تشکر می‌کنم و امیدوارم در سایه رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا در پیشبرد اهداف عالیه جمهوری اسلامی و برقراری نظم و امنیت جامعه در مسیر تشکیل تمدن نوین اسلامی گام برداشته و همواره سربلند و پیروز باشید.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان

انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار