خبرهای داغ:
رئیس کل دادگستری استان فارس از انهدام یک باند صادرات مواد مخدر صنعتی شیشه به یکی از کشور‌های حوزه خلیج فارس خبر داد.
کد خبر: ۹۳۸۲۲۳۱
|
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، به نقل از مرکز رسانه قوه قضا‌ئیه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس از انهدام یک باند صادرات مواد مخدر صنعتی شیشه به یکی از کشور‌های حوزه خلیج فارس خبر داد و گفت: 7 تن از اعضای این باند با تلاش پلیس موادمخدر استان فارس و دستورات قضایی از سوی بازپرس ویژه دادسرای انقلاب اسلامی بازداشت شده‌اند. همچنین از این باند 5 کیلو و 640 گرم شیشه کشف شده است.

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه سرکرده این باند توسط پلیس یکی از کشور‌های حوزه خلیج فارس نیز تحت تعقیب است گفت: از این باند مقادیر قابل توجهی ارز دیجیتال، اسناد 5 باب منزل مسکونی، یک قطعه باغ و دو دستگاه اتومبیل کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: باند‌های بزرگ و سرکردگان اصلی تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر در تیررس برخورد قاطعانه دستگاه قضایی هستند و این رویکرد با هدف ضربه به سرشاخه‌های عمده مواد مخدر و جلوگیری از تغذیه خرده فروشان در جامعه در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس کل دادگستری استان فارس تصریح کرد: در سال جاری با همکاری چند جانبه نیرو‌های انتظامی، امنیتی و قضایی باند‌های بزرگ زیادی مورد هدف قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها