خبرهای داغ:
سردار بوعلی گفت: پرورش استعداد‌ها در حوزه ورزش نیازمند عزم و حمایت جدی مسئولان ارشد فارس و پیگیری مستمر این موضوع توسط مدیران حوزه ورزش در سراسر استان است.
کد خبر: ۹۳۸۲۵۷۴
|
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آئین استقبال از قهرمانان مسابقات جهانی کشتی با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان فارس برگزار شد.
سردار بوعلی در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه حمایت جدی از ورزش و ورزشکاران باید در دستور کار مدیران استان قرار بگیرد، گفت: کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز توسط جوانان فارس در مسابقات جهانی کشتی فرنگی نروژ بار دیگر ظرفیت و استعدادهای درخشان این استان در حوزه ورزش قهرمانی را به نمایش گذاشت.
وی با بیان اینکه جوانان کشتی گیر قهرمان نمونه ای از استعدادهای بی شمار فارس هستند، گفت: پرورش استعدادها در حوزه ورزش نیازمند عزم جدی و حمایت مسئولان ارشد فارس و پیگیری مستمر این موضوع توسط مدیران حوزه ورزش در سراسر استان است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه ترویج فرهنگ ورزش یکی از راهکارهای ایجاد اُمید و نشاط در جامعه است، گفت: قهرمانی جوانان برومند فارس شادی فزاینده ای را برای مردم این خطه بخصوص جامعه ورزش استان فراهم آورده که استقبال باشکوه و پرشور مردم از این جوانان گواه این موضوع است.
سردار بوعلی با اشاره به اینکه ورزشکاران و تیم های ورزشی استان فارس این ظرفیت را دارند که در زمینه ورزش حرفه ای و قهرمانی در سطح کشور و جهان بدرخشند، خاطرنشان کرد: پیش نیاز این موضوع تحول نگاه مسئولان استان نسبت به مسئله مهم ورزش و تلاش بیش از پیش آنان برای پرورش استعدادهای جوان فارس است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها