مراسم تشییع پیکر مادر سردار شهید مدافع حرم محمدرضا خاوری(حجت) در صحن کوثر حرم مطهر رضوی با حضور خانواده های معظم شهدا و جانبازان لشکر فاطمیون، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۲۶۱۸
|
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷

مراسم تشییع پیکر مادر سردار شهید مدافع حرم محمدرضا خاوری(حجت) در صحن کوثر حرم مطهر رضوی با حضور خانواده های معظم شهدا و جانبازان لشکر فاطمیون، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد. سپس جهت خاکسپاری، پیکر ایشان به بهشت رضا منتقل شد و در قطعه 30/1 این آرامستان آرام گرفت.

 

گفتنیست شهید محمدرضا خاوری از فرماندهان ارشد فاطمیون و جزو نخستین افرادی بود که برای دفاع از حرم عقیله بنی هاشم(س) به سوریه رفت. او یکی از مؤسسان این لشکر بود که با سِمَت‌های مختلفی از جمله مشاور عملیاتی در قرارگاه حلب، فرماندهی عملیات لشکر فاطمیون در محور دمشق، مسئولیت پشتیبانی لشکر و فرماندهی گردان الزهرا(س) که خودش آن را نامگذاری کرده بود، در سوریه جهاد می‌کرد. شهید خاوری سرانجام در سن 35 سالگی در جریان یک عملیات نظامی در 27 مهر 94 به شهادت رسید. پیکر مطهر او همزمان با سالروز واقعه 13 آبان،در مشهد مقدس به خاک سپرده شد.

 

ضمنا مراسم ختم مادر سردار شهید مدافع حم محمدرضا خاوری در روز پنجشنبه 22 مهرماه از ساعت 9 صبح تا 11 و بعد ازظهر از ساعت 15 تا 17 در گلشهر، شهید آوینی 57، مجتمع کوثر، مسجد حضرت زهرا(س) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار