ساری-نماینده ولی فقیه در مازندران در پایان سخنان خود با اشاره به برجام گفت: آقایان برجام را به راه انداختند حالا می‌گویند نمی‌دانستیم کلمه تعلیق آماده به جای لغو؟!
کد خبر: ۹۳۸۲۸۸۷
|
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲

بی اطلاعی از کلمه تعلیق در برجام را چه کسی پاسخگو است؟

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،هجدهمین یادواره ۲۲۰ شهید بخش چهاردانگه ساری با محوریت شهید جاوید الاثر حجت الاسلام «ولی الله سلیمانی فرد» اولین شهید روحانی کشور در دوران دفاع مقدس در روستای ازنی برگزار شد.

آیت الله محمدی لائینی در این یادواره به اشاره به شهید روحانی، ولی الله سلیمانی فرد گفت:  این شهید،شهید شاخص این روستا است که پیکر پاکش جاویدالاثر است که  ارتباط با قرآن رمز ماندگاری شهید سلیمانی فرد است و باید سیره عملی این شهید والامقام باید برای همگان تبیین و نهادینه شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران  به معضلات مردم این منطقه هم اشاره کرد وافزود: باید معضلات این منظقه به‌خصوص در حوزه اشتغال  حل شود، خانواده‌ها که خودکفا باشند و مشکلات مادی نداشته باشند خودشان به آبادانی کمک می‌کنند.

آیت الله محمدی لائینی ادامه داد: امروزه قوت گرفتن کار دامداری‌های صنعتی با حمایت دولت قدم خوبی است، از همین رو مبارزه با فساد باید در اولویت باشد تا هزینه‌ها کاهش پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران به تصریح بر اینکه منافع مادی خودمان برایمان بااهمیت است، ارزش‌های معنوی کشور نیز باید مهم باشد، خاطرنشان کرد:مردم این مناطق شهیدپرور و عالم‌پرور باید فریاد بزنند که ما نیاز به بوم‌گردی و گردشگری داریم؛ اما به این شرط که به فرهنگ‌های بومی و دینی منطقه لطمه‌ای وارد نشود.

خطیب جمعه ساری ادامه داد: برای ما شهید و شهادت و شهدا همیشه حرف اول هستند، ما هرگز در مقابل آرمان شهدا کوتاه نمی‌آئیم، اگر مسئولانی خواستند معامله کنند همه باید بایستیم و فریاد بزنیم، اولین مطالبه ما مطالبه خون است.

امام جمعه ساری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: برخی مسئولان با ناکارآمدی و عدم رسیدگی به مشکلات مردم، مدیون خون شهدا می‌شوند، در قرارداد کرسنت ۳ تا ۱۸ میلیارد تومان بدهکار شدیم؛ عده‌ای افراد سودجوی طماع این کار را کردند!

نماینده ولی فقیه در مازندران با تصریح بر اینکه چراغ سبز نشان دادن به دشمن، خاموش کردن چراغ صادرات و روان کردن واردات هم نوعی نادیده گرفتن ایثار شهداست، گفت: چرا که شهدا از خون خود گذشتند تا روی پای خود بایستیم و به بیگانه متکی نباشیم.

آیت الله لایئنی تاکید کرد: مطالبه ما پررنگ کردن معنویت و خواسته‌های شهدا است، مطالبه ما توجه جدی به اشتغال، صادرات، کنار رفتن خائنان، نفوذی‌ها و جاسوس‌ها است.

نماینده ولی فقیه در مازندران در پایان سخنان خود با اشاره به برجام گفت: آقایان برجام را به راه انداختند حالا می‌گویند نمی‌دانستیم کلمه تعلیق آماده به جای لغو؟! بی خبر بودیم! کارشناسان می‌گویند متن قرارداد را خط به خط مطالعه کردیم تعلیق آمده بود حالا می‌گویند به من دروغ گفتند و شد آنچه نباید می‌شد، چه کسی پاسخگو است؟

انتهای پیام/

ارسال نظرات