مسئول اجتماعی در سپاه کازرون خبر داد: مراسم تجلیل ازفعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کازرون برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۴۷۶۹
|
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ دوم پاسدار حبیب کهن مسئول اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون اظهار داشت: با حضور فعالان فریضه الهی امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کازرون در سالن جلسات سپاه ناحیه شهرستان از ده نفر از فعالان این عرصه تجلیل به عمل آمد.

وی با بیان احادیث و روایات در خصوص امربه معروف ونهی ازمنکر تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین آسیب های مهم اجتماعی که بنیان خانواده های ایرانی را هدف قرار داده است اعتیاد می باشد که شهرستان کازرون نیز از این قائده مستثنی نمی باشد و می طلید که همه به صورت جهادی جهت مقابله با این آسیب وارد شویم.

 کهن ادامه داد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون با به کارگیری نیروی های دلسوز در سطح حوزه های و پایگاههای مقاومت بسیج جهت مقابله با بلای خانمان سوز اعتیاد با برنامه وارد شده که البته کار به صورت مردمی وجهادی به صورت هم افزایی باسایر دستگاهها و ادرات اجرا می گردد.

این مقاوم مسئول در سپاه ناحیه کازرون اذعان داشت: در حال حاضر اعتیاد بی رحمانه در مسیر حركت خود همه اقشار جامعه را طعمه خود قرار داده و علاوه بر متلاشی كردن كانون های گرم خانوادهها سبب ناكامی در زندگی فردی و اجتماعی می باشد که همه برای نجات جامعه باید متحد شویم.

وی افزود: امروز هرکجا به صورت دلسوزانه و از طریق امر به معروف و نهی از منکر ورود شده ایم شاهد تحول بنیادی در این حوزه بوده‌ایم و مطمعنا بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی خصوصا اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر هم از این قائله مستثنی نبوده و نخواهد بود و ما می توانیم با ورود به امر پیشگیری و اجرای برنامه های هدف مند و اگاه سازی قشر جوان و نوجوان آنها را از این بلای خانمان سوز با انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی ازمنکر دور سازیم.

به گزارش بسیج، در انتها مراسم با اهداء لوح و هدیه از فعالان فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار