تبریز- حجت الاسلام حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان ملکان از حیدر گلی فعال فرهنگی دغدغه مند که به مرد کتابدار معروف است، قدردانی کرد.
کد خبر: ۹۳۸۵۶۷۲
|
۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عصر چهارشنبه با حضور مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در شهرستان ملکان، از حیدر گلی فعال فرهنگی دغدغه مند که به مرد کتابدار معروف است، قدردانی شد.

همچنین بعداز این مراسم مدیر کل تبلیغات اسلامی استان از محل فعالیت مرد کتابدار شهرستان ملکان که به ۳۶۰۰ نفر در استان خدمات علمی و فرهنگی و کتابخوانی ارائه می‌دهد بازدید کرد و در جریان نحوه فعالیت او قرار گرفت.

در بخشی از لوح تقدیر حجت الاسلام حسن شعبانی به حیدر گلی آمده است:

فعالین فرهنگی دغدغه مند به راستی تجسم امانت مسئولیت‌پذیری تعهد و دلسوزی و وظیفه شناسی هستند زیرا هموار در فکر ترویج خوبی‌ها و ارزش‌های والای انقلابی، اخلاقی، انسانی و اسلامی بوده و بر میثاق خویش با رهبر و نایب بر حق امام زمان (عج) پایبند هستند و جامعه مرهون تلاش‌های شبانه روزی این جهادگران بی منت است.

اینک ضمن قدر دانی از فعالیت‌های خالصانه جنابعالی در سنگرهای مختلف فرهنگی و علمی به خصوص تربیت جوانان انقلابی و حضور در خط مقدم مقابله با شبیخون فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب، از خداوند منان سلامتی و توفیقات روز افزون را تحت ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش رهبر فرزانه حکیم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای عزیز مسئلت می نمائیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار