فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان راز پرونده آدم ربایی در اهواز کشف و کودک به آغوش مادرش بازگشت.
کد خبر: ۹۳۸۹۸۴۵
|
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از اهواز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ پاسدار سید محمد صالحی امروز دوشنبه در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در تیرماه سال جاری به دنبال تماس تلفنی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر سرقت یک دستگاه خودرو به همراه نوزاد 4 ماهه، از همان لحظات اولیه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: از آن‌جایی که این موضوع به صورت بسیار وسیع در فضای مجازی منتشر و بازنشرهای متعددی را داشت و احساسات و عواطف عمومی را جریحه‌دار کرده بود، پلیس این موضوع را به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار داد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان به پیدایش خودروی سرقتی بدون حضور نوزاد در فردای همان روز اشاره کرد و گفت: با بررسی میدانی و انجام تحقیقات تخصصی کارآگاهان دریافتند موضوع کاملاَ خانوادگی و با یک سناریو از پیش طراحی، انجام شده.

سردار صالحی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس در ادامه بررسی‌های تخصصی محل اختفای نوزاد را که به خانواده‌ای در یکی از استان ها تحویل داده شده بود را شناسایی کردند، عنوان داشت: کارگاهان با کار اطلاعاتی به محض اینکه از حضور این خانواده به همراه نوزاد در شهرستان اهواز مطلع شدند، طی عملیاتی پلیسی و کاملاَ غافلگیرانه ضمن دستگیری مجرمان، نوزاد را به آغوش مادر بازگرداندند.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کردند، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی داده شدند.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار