فرمانده سپاه ناحیه رودبار، گفت: همزمان با هفته بسیج ۱۲ ویژه برنامه با محوریت شهدا در رودبار برگزار می شود.
کد خبر: ۹۳۹۰۲۸۴
|
۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از رودبار، سرهنگ حسن فیضیان امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله بسیج، اظهار کرد: بسیج ماندگارترین یادگار امام خمینی (ره) است که در چهل و سه سال گذشته از عمر شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون خدمات ارزشمندی را به یادگار گذاشته است.

وی با اشاره به نقش بسیج در بخش‌های مختلف، افزود: بسیج با بدنه مردمی خود توانسته در حوزه‌های اجتماعی، خدماتی، مواسات و همدلی حضور مؤثر و نقش آفرین داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه رودبار به تشریح برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان پرداخت و بیان کرد: برنامه‌های هفته بسیج سال جاری با شعار «بسیج پاره تن مردم است» به صورت پایگاه و حوزه محور در شهرستان رودبار برگزار می‌شود.

سرهنگ فیضیان از برگزاری ۱۲ ویژه برنامه شهدایی به مناسبت هفته بسیج در رودبار خبر داد و اضافه کرد: دیدار با ائمه جمعه شهرستان رودبار، به صدا در آمدن زنگ بسیج، رژه حماسی موتورسواران و تجلیل از بسیجیان پیشکسوت جز برنامه‌های هفته بسیج است.

وی همچنین افزود: برگزاری نخستین یادواره شهدای ورزشکار و تجلیل از خانواده‌های شهدا، یادواره شهدای منجیل، نصب تابلوی شهدای آبروی محله سر در منازل شهدا، رونمایی از کتاب زندگی نامه سردار شهید هدایت درویشوند اولین شهید صالحین کشور و محفل‌های شهدای آبروی محله از اهم این مراسم‌ها است.

فرمانده سپاه رودبار از تشکیل سه میز خدمت در شهرهای این شهرستان خبر داد و بیان کرد: اهدای پنج سری لوازم خانگی به خانواده‌های کم برخوردار، برگزاری محفل انس با قرآن و برگزاری اردوهای جهادی در مناطق مختلف از دیگر برنامه‌های هفته بسیج هستند.

وی ادامه داد: برگزاری همایش اقتدار بسیجیان شهرستان رودبار همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه سوم آذر ماه رأس ساعت ۸ صبح با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) شهر رودبار از شاخص ترین برنامه‌های هفته بسیج است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار