با حضور مسئولين سپاه و صدا و سيماي استان زنجان
زنجان-جانشين فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان در خصوص برنامه های هفته بسیج با رئیس رسانه استانی گفتگو و تبادل نظر کردند.
کد خبر: ۹۳۹۰۸۲۷
|
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷

به گزارش خبرگزاري بسيج زنجان؛جانشين فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زنجان  با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان در خصوص برنامه های هفته بسیج با رئیس رسانه استانی گفتگو و تبادل نظر کردند.

 

جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج برگزار شد

 

حجت الاسلام حسن بيگدلي در این جلسه ضمن تقدیر از عملكرد صدا و سیمای مرکز زنجان در توجه ویژه به موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  به ویژه در برگزاری کنگره ملی شهدای استان  گفت: بسیج در حوزه فرهنگ و اندیشه حضور جدی دارد و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را وظیفه خود می‌داند که این مهم با همراهی رسانه ملی امکان پیدا می کند.

 

وي با بيان اينكه بسیج در طول ٤٢سال گذشته همواره خادم مردم بوده و از هیچ‌گونه مجاهدت و ایثار برای آسایش و آرامش مردم دریغ نکرده است،افزود: امروز هم بسيجيان با حضور جدی در بخشهای مختلف یاریگر نظام هستند و تلاش می‌کنند از ظرفیت‌های این حوزه برای ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی به بهترین روش بهره گیرند.

 

سرهنگ ابوالفضل طهماسبي؛جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج)استان نيز ضمن قدرداني از اهتمام ویژه صداوسیمای استان در ترويج فرهنگ ایثار و شهادت و نشر ارزشهای دفاع مقدس ، از تلاشهای بی وقفه رسانه استانی در برگزاری کنگره ملی 3535 شهید استان قدردانی کرده و گفت: انعکاس برنامه های فرهنگی به ویژه تولیدات مرتبط با مدافعان مرزهای عزت و شرف از هر قشر و صنف به خصوص در ایام هفته بسیج تأثیر بسزائی در تقویت بنیان های اعتقادی و اتحاد جامعه و افزایش روحیه و انگیزه بسیجیان دارد. 

 

وي افزود: باید قدردان این ملت که در عرصه‌های‌ مختلف با حضور حماسی خود نقش‌آفرینی کردند باشیم و فراموش نشود که اتکا به خداوند، مردم و استفاده از ظرفیت‌های داخلی همیشه برکات فراوانی برای میهن اسلامی به ارمغان دارد .

 

طهماسبي با بيان اينكه شعار محوري هفته بسیج امسال "بسیج پاره تن مردم است"مي باشد که برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالي)مي باشد،يادآور شد: در اين هفته ٢هزار و٩٠٠برنامه در قالب ١٤٠ محور برگزار مي شود.در ادامه اين جلسه،سيد محسن لطيفي؛مدير كل صدا و سيماي مركز زنجان با اشاره به فلسفه تشکیل نهاد مقدس بسیج تصریح کرد: خدمات ارزنده بسیج از ابتدای انقلاب بر هیچ کسی پوشیده نیست و این نهاد مقدس و مردمی با ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی همواره پشتیبان بسیار قوی برای نظام جمهوری اسلامی در تمامی حوادث ، مسائل و بحران ها بوده و هست . 

 

وی افزود: گسترش معنویت فردی و اجتماعی، ریل‌گذاری برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی،‌ ترویج ارزش‌های دینی در حوزه‌های تخصصی همچون هنر،‌ ورزش و رسانه، ‌خدمتگزاری بی‌منت به مردم در شرایط سخت و حوادث همچنین ایستادگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن از کارکردهای نهاد بسیج در چهار دهه از عمر با برکت این شجره طیبه است.

 

رئیس رسانه استانی با اشاره به تجربه موفق حضور اقشار مختلف در برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تمام علایق و گرایشها تحت پرچم جمهوری اسلامی آماده جانفشانی در راه اسلام و ایران هستند و رسانه استانی آماده برنامه سازی در هفته بسیج با حضور بسیجیان موفق و کارآفرین است.

 

مدیرکل مرکز با اشاره به برگزاری موفق کنگره بزرگداشت 3535 شهید استان گفت: تمام برنامه های روتین حوزه سیما و صدا مانند سلام زنجان، خانواده، جنگ شبانه ، برنامه های گروه مسابقات و سرگرمی مانند اولدوز و 024، همچنین برنامه های جوان و کودک به این مناسبت می پردازد و علاوه بر آن، دهها مستند تفسیری و فیلم سینمایی، برنامه های پلاک، تقویم عزت، نشانه ها و شجره طیبه، سریال فاخر صبح آخرین روز با موضوع شهید راه علم دکتر مجید شهریاری، مستند نیلوفران آبی، مستند سرداران شاخص، در کنار سلسله نمایش های رادیویی طبقه الف و فاخر در این هفته پخش خواهد شد.

 

در ادامه این جلسه معاونین و مدیران دو نهاد به بیان برنامه های درنظر گرفته شده برای گرامیداشت هفته بسیج پرداخت و هماهنگی های لازم برای برگزاری مشترک این برنامه انجام شد .

ارسال نظرات
آخرین اخبار