سازمان بسیج کارمندان به مناسبت هفته بسیج بیانیه صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۹۱۰۱۲
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

سازمان بسیج کارمندان به مناسبت هفته بسیج بیانیه صادر کرد.سازمان بسیج کارمندان به مناسبت هفته بسیج بیانیه صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است؛


پنجم آذرماه، برگ زرین دیگری از صحیفه پر افتخار انقلاب شکوهمند اسلامی و یادمان فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است.


بی تردید، آتیه نگری و هوشیاری ودور اندیشی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی در تاسیس نهاد مقدس بسیج ونیز تدابیر و هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، از اساسی‌ترین عوامل اقتدار و امنیت و خنثی کننده توطئه‌ی بدخواهان ومعاندان با تکیه بر توانمندی‌های بسیج می‌باشد.


بسیج سازه‌ای بر خواسته ازبطن مردم برای دستیابی به آرمان‌ها و اهداف انقلاباسلامی، بعنوان سد سدید و بنیان مرصوص، در مقاطع مختلف در کتاب بلند آوازه انقلاب، اوراق طلایی ودرخشانی را رقم زده است و اینک در شرایط حساس هم نقش موثر و بسزایی در سنگر ها‌ی مقابلع با تهدیدات دشمنان در تخریب بنیان‌های فکری، دینی و اعتقادی و ترویج اندیشه‌های دین گریزانه و تمایل به لیبرال و سکولار با بصیرت و هوشمندی و زمان شناسی تمثیلی، مسئولیت‌های سترگی را بر دوش رسالت خویش علمداری می‌کند.


در مقوله اپیدمی کرونا نیز نقش ارزنده و قابل ستودنی با حضور مستمر در کنار کادر درمان و همکاری با مسئولین امر در مقابله با ویروس نحس بدترکیب و ساماندهی کمک‌های مومنانه در پویش ایران همدال دارد.


سازمان بسیج کارمندان استان کردستان که خود مفتخر است در گوشه‌ای از پهنای خوش آوازه‌ی این نهاد مردمی جای دارد، ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای والامقام آن ابراز امیدواری می‌نماید، منش و روش بسیج وفرهنگ غنی آن با رویکرد نگاه به درون وتوجه به توانایی فرزندان این مرز و بوم همواره مورد توجه دولتمردان قرار گیرد و بدینوسیله با بیعت مجدد آمادگی اجرای هر نوع فرمان ازسلسله مراتب بالادستی را اعلام می‌داریم.

انتهای پیام /

ارسال نظرات
آخرین اخبار