سپاه فرهنگ بسیجی را به کشورهای دیگر صادر کرد و نیروهای مردمی بودند کشورهای خود را نجات دادند. مدافعین حرم و رزمندگان مردمی کشور باعث شدن داعش پایان خود را ببیند.
کد خبر: ۹۳۹۲۱۳۷
|
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱

سرهنگ محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد در نشستی خبری بمناسبت هفته بسیج اظهار داشت: حضور مردم در بحران ها در قالب بسیج همیشه گره گشایی بوده است.


محبی گفت : سپاه فرهنگ بسیجی را به کشورهای دیگر صادر کرد و نیروهای مردمی بودند کشورهای خود را نجات دادند. مدافعین حرم و رزمندگان مردمی کشور باعث شدن داعش پایان خود را ببیند. همچنین ۱۳۰ برنامه در طول این هفته با همکاری تمامی نهاد ها برگزار خواهد شد و سوم آذر ماه ساعت هشت ونیم صبح در مصلی گردهمایی گردان های بیت المقدس و سایر نیروها و استماع سخنان رهبری خواهیم داشت.

وی افزود: برگزاری پیاده روی های خانوادگی ،مسابقات کتابخوانی ،برگزاری مسابقات ورزشی از برنامه های هفته بسیج خواهد بود و ۳۳۰ بسته معیشتی بین افراد نیازمند توزیع خواهد شد.همچنین نشست های کتابخوان در فضای مجازی و آبروی محله و تجلیل از کادر درمان در طول هفته بسیج برگزار خواهد شد. گشت های محله محور در این ایام پر رنگ تر خواهد بود و  روایتگری در نمازجماعت مساجد برگزار خواهد شد.

سرهنگ پاسدار علی محبی گفت: یکی از مشکلات عدیده کشور کرونا بود که معیشت مردم دچار مشکل شد که با دولت سیزدهم و کار شبانه روزی این مشکل مقداری مرتفع شد.


فرمانده سپاه گناباد افزود :مشکلات اقتصادی و معیشتی را مردم دارند که دولت باید برنامه ریزی و بطور ویژه نگاه شود.


محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه افزود :طرح مسجد سنگر سلامت در ۴۰ مسجد بخصوص روستاهای بزرگ برنامه ریزی کردیم و همکاری خوبی با بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی داشته ایم.


محبی گفت :سپاه با قرار دادن سالن ۹ دی در اختیار دانشگاه مشکل واکسیناسیون در شهرستان حل شد مسئولیت اجرایی در این مرکز تماما بر عهده دانشگاه است. گشت سیار با همکاری دانشگاه عازم منازل شد تا افرادی که قادر به حضور در مرکز واکسیناسیون نبودن واکسینه شوند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار