به مناسبت هفته بسیج ویزیت رایگان بیماران توسط بسیج جامعه پزشکی و بسیج دانشجویی شهرستان دورود در منطقه محروم «انگشته» انجام شد.
کد خبر: ۹۳۹۲۸۲۵
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰

غلامرضا سالاروند در گفت و گو با خبرنگار بسیج، ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به فعالیت های بسیج در مناطق محروم شهرستان دورود اظهار داشت: تیم بسیج جامعه پزشکی این شهرستان با حمایت بسیج به مناطق محروم شهرستان دورود اعزام شده که در خدمت نیازمندان باشد؛ ویزیت رایگان انجام‌می‌شود و نیز داروهای تهیه شده‌است؛ در خدمت این محرومین خواهیم بود چرا که محرومین پشتوانه انقلاب هستند، باید از آن‌ها غافل نشویم.

وی افزود: ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم شهرستان دورود در طول هفته ادامه دارد و ان شاالله بتوانیم خدمات خوب و شایسته‌ای در خور و شأن این عزیزان ارائه دهیم‌.

فرمانده سپاه ناحیه دورود به انجام فعالیت های جهادی در هفته بسیج اشاره کرد و عنوان کرد: اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم به منظور ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، اعزام تیم پزشکی و امدادی و هم‌چنین اعزام گروه های جهادی برای ساخت منازل محرومین، کارهای عمرانی و آموزشی و کمک به محرومین روستاها را داشتیم؛ ان شاالله امروز در آن مناطق این گروه‌های جهادی اعزام و شروع به کار خواهند کرد.

اعزام تیم درمانی جهادی بسیج جامعه پزشکی دورود به منطقه محروم انگشته

لیلا بیات در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در دورود، اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی هر ماه برنامه ویزیت رایگان در مناطق محروم اجرا می‌کند که این هفته به مناسبت هفته بسیج تصمیم گرفته‌ایم تا این برنامه را در یکی از منطقه های حاشیه نشین شهر در محله انگشته شهرستان دورود برگزار کنیم.

مدیر مجتمع آموزش عالی سلامت و فرمانده بسیج جامعه پزشکی دورود عنوان کرد: این تیم پزشکی که متشکل از نیروهای بسیج دانشجویی، پزشک عمومی، ماما، تیم واکسیناسیون کرونا همراه با وسایل و تجهیزات، انجام" تست رایگان پی‌سی‌آر" برای ارائه خدمات درمانی رایگان به همشهریان دورود اعزام شدند؛ ان شاالله که این برنامه همیشه تداوم داشته باشد و به مردم خدمت کنیم.

 

گزارش از هانیه حقیقی

ارسال نظرات
آخرین اخبار