خبرهای داغ:
شعبانی گفت: تفکر بسیجی در جهان اسلام گسترش یافته و کشورهای مختلفی به دنبال الگوگیری از این تفکر هستند.
کد خبر: ۹۳۹۲۹۳۰
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

قزوین_به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، علی شعبانی در نشست شورای راهبردی و هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج و دعوت همگان به رعایت تقوای الهی، گفت: اگر تقوای الهی در جامعه وجود داشته باشد انسان ها در جامعه دچار مشکلات نمی شوند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: تفکر بسیجی امروز در جهان اسلام گسترش یافته و کشورهای مختلفی به دنبال الگوگیری از این تفکر هستند.
وی افزود: موفقیت‌های امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف و شناخته شدن آن به عنوان یک ابرقدرت در دنیا به واسطه داشتن روحیه بسیجی در میان مردم و مسوولان شکل گرفته است.

مقام ارشد قضایی استان گفت: بسیج با شروع مبارزات انقلاب اسلامی تا امروز در برهه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اوج صلابت و اقتدار خودش را به دوستان و دشمنان این مرز و بوم نمایان ساخته است و امروز نیز به کمک دستگاه قضایی آمده و بی گمان کلید حل مشکلاتی از قبیل آسیب های اجتماعی این است که فرهنگ بسیجی در جامعه حاکم باشد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین بر اهمیت هوشمندسازی دستگاه قضایی تاکید کرد و گفت: هوشمندسازی از ارکان اصلی سند تحول دستگاه قضایی به شمار می‌رود. تحقق این امر و توسعه سامانه های برخط موجب کاهش مراجعات حضوری مردم، افزایش سرعت، کاهش اطاله دادرسی و کمک به همکاران قضایی خواهد بود.
در پایان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از بسیجیان استان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار