میز خدمت به همت حوزه مقاومت بسیج ادارات شهید عباس دوران با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدباقر علایی فرمانده سپاه خوی و جمعی از مسئولین برپا شد.
کد خبر: ۹۳۹۴۶۸۵
|
۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۶

  به گزارش خبرگزاری بسیج از خوی، میز خدمت در این شهرستان با حضور نماینده ادارات بنیاد مسکن، آب و فاضلاب، کمیته امداد امام خمینی، برق، مخابرات، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و بخشداری قطور در مسجد رسول الله(ص) روستای میرعمر از توابع بخش قطور برپا شد.

سردار علایی در این جلسه ضمن عرض تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: الحمدالله به برکت خون شهداء امروز امنیت کامل در تمامی مرزهای کشور برقرار است، ما باید قدردان این نعمت باشیم و مسئولین هم به صورت جهادی و شبانه روزی در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند، انصافا مردم ما لایق خدمتگزاری هستند و نباید هیچ فاصله ای میان مردم و مسئولین باشد.

در این جلسه اهالی روستای میرعمر با بیان مشکلات منطقه خودشان، خواستار حل دغدغه هایشان شدند و پس از شنیدن مشکلات مسئولین هر یک از ادارات مربوطه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره متبوع در این منطقه نسبت به مرتفع شدن مشکلات قول مساعدت و همکاری لازم را دادند.    

برگزاری میز خدمت در مناطق عشایری از توابع بخش قطور

نمایشگاه دستاوردها، توانمندی ها و ابتکارات بسیجیان  در خوی افتتاح شد

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، با حضور حجت الاسلام قاسمخانی امام جمعه خوی، سردار علایی فرمانده سپاه خوی، عباسی فرماندار ویژه این شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان نمایشگاه دستاوردها، توانمندی ها و ابتکارات بسیجیان خوی افتتاح شد.

در این نمایشگاه بسیجیان در ۲۷ غرفه به مدت یک هفته آخرین دستاوردها، توانمندی ها و ابتکارات خودشان را به عرصه نمایش خواهند گذاشت.

این نمایشگاه به مدت یک هفته در بازارچه سابق شهرداری خوی(روبه روی راهنمایی و رانندگی) برای بازدید مردم دایر می‌باشد.

برگزاری میز خدمت در مناطق عشایری از توابع بخش قطور

بسیج مرز بین ‌حق و باطل را مشخص می‌کند

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، همایش حماسی و نمایش اقتدار  با حضور بسیجیان، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مصلی امام خمینی خوی برگزار شد.

حجت الاسلام قاسم خانی امام جمعه خوی در این همایش بسیجیان را به مرزبانان بین حق و باطل تشبیه کرد و افزود: بصیرت و دشمن شناسی از شاخصه های مهم یک بسیجی است، تا بتواند با تکیه بر سلاح ایمان، مرزبان بین حق و باطل باشد.

وی افزود: حضور آگاهانه بسیج در عرصه های جنگ نرم و سخت یک امر حیاتی می باشد و در این راه باید با تمام توان، خود را به قله های علم و دانش برسانیم.

حجت الاسلام قاسم‌خانی، انقلاب اسلامی را کشتی نجات برای مسلمین دانست و اظهار داشت: بسیج یکی از ثمرات انقلاب اسلامی است.

در ادامه این همایش سردار علایی فرمانده سپاه خوی با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج به دستاوردهای بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: نقش بسیج در آبادانی و پیشرفت و سازندگی مثال زدنی می باشد.

سردار علایی بسیج را حلال مشکلات دانست و خاطر نشان کرد: ورود این نیروی مردمی و الهی در تمامی عرصه ها قطعا همراه با خیر و برکت خواهد بود، به طوری که در طول هشت سال دفاع مقدس از یک آزمون سخت توانست با موفقیت بیرون بیاید.

انتهای پیام

ارسال نظرات