تبریز- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه گستره امر به معروف و نهی از منکر محدود نبوده است، سرمایه گذاری در این عرصه به کاهش پرونده های دادگستری نیز منجر خواهد شد.
کد خبر: ۹۳۹۷۳۷۵
|
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، حجت الاسلام نستوهی در دیدار با معاون قضایی و رئیس شورای حل اختلاف دادگستری استان، ضمن تشریح رویکردهای جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را مهم عنوان کرد.

وی با بیان اینکه رویکرد جدید ستاد بستر سازی برای امر به معروف و نهی از منکر اصولی و حمایت از مطالبه گران و آمران و ناهیان است، بر لزوم همکاری دادگستری کل با ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و نقش سازنده شورای حل اختلاف و معاونت قضایی داگستری استان در این امر تاکید کرد.

حجت الاسلام نستوهی اضافه کرد: متاسفانه در جامعه عده ای به این واجب دینی که بر آن تاکید بسیاری هم شده است به عنوان مسئله فرعی جامعه نگاه می کنند و همین موضوع مانع گسترش فرهنگ فریضتین در جامعه می شود که می طلبد همه ما در زدودن این نگاه غلط از جامعه تلاش نماییم تا مردم با این فرهنگ ناب به خوبی آشنا شوند که در این صورت حتما مورد استقبال آن ها قرار خواهد گرفت.
در ادامه این دیدار آقای قربانی ضمن اعلام حمایت معاونت قضایی دادگستری کل استان از آمران به معروف و ناهیان از منکر، خواستار همکاری بیشتر بین دو نهاد شده و گزارشی از عملکرد معاونت قضایی در جهت حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر ارائه کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار