فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان‌ها بر رعایت نظم و انضباط و اجرای طرح‌های حفاظت فیزیکی تاکید کرد.
کد خبر: ۹۳۹۷۸۶۸
|
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان ها در بازدید از زندان های فارس با حضور در مراسم صبحگاه اردوگاه کاردرمانی زندانیان که با حضور مدیر کل زندان های استان، کارکنان زندان های سطح شیراز، فرماندهان یگان حفاظت استان های کرمان و کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی از فرماندهان زندان های آن دو استان به میزبانی استان فارس برگزار گردید بر رعایت نظم و انضباط و اجرای طرح های حفاظت فیزیکی تأکید کرد.
سرهنگ ذوالفقار برفر فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان ها با حضور سرهنگ محمدسطوتی امین معاون عملیاتی یگان حفاظت سازمان زندان ها، اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های استان فارس و سرهنگ امیرطهماسبی فرمانده یگان حفاظت زندان های فارس از زندان های آباده، مرودشت، فسا، جهرم، لارستان، مرکزی شیراز و مجتمع حرفه آموزی و کادرمانی بازدید کردند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان ها در بازدید از زندان های فارس، نقاط ورودی و نحوه بازرسی و برجک های زندان ها را بررسی و مورد ارزیابی قرار داد.
سرهنگ برفر افزود: هدف از بازدید از زندان ها، نظارت بر اقدامات صورت گرفته در حوزه یگان حفاظت و نحوه اجرای برنامه های حفاظتی می باشد.
وی اضافه کرد: آمادگی رزمی کارکنان، اجرای طرح های حفاظت فیزیکی، تعامل با نهادهای امنیتی و امدادی، توجه به رفاهیات کارکنان وظیفه  و خوشایندسازی فضای خوابگاهی کارکنان مورد تأکید می باشد.
در بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان ها از زندان مرودشت، طرح مانور عملیاتی ضربتی مهار و کنترل اغتشاش با همکاری سرهنگ زینعلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرودشت و کارکنان یگان حفاظت در زندان این شهرستان اجرا و میزان آمادگی کارکنان یگان حفاظت و نیروی انتظامی شهرستان به صورت میدانی مشاهده و نحوه برگزاری اجرای طرح و آمادگی نیروهای امنیتی زندان مورد ارزیابی قرار گرفت.
اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های استان فارس، ضمن تشکر از همکاری نیروهای انتظامی و کمک به مجموعه زندان ها در ایجاد نظم و امنیت و جلوگیری از هرگونه اغتشاش، این تعامل و همکاری را در ایجاد توان حداکثری پرسنل زندان و ارتقاء روحیه کار جهادی در بین کارکنان دانست.
همچنین در بازدید از زندان شهرستان فسا، طرح حفاظت فیزیکی دور تا دور زندان با حضور کلیه نیروهای یگان زندان برگزار گردید.
سرهنگ برفر در زندان جهرم با زندانیان ملاقات و از کارگاه های اشتغال زندان بازدید کرد و گود زورخانه زندان جهرم را افتتاح کرد و ورزشکاران تیم باستانی شهرستان دقایقی به اجرای برنامه پرداختند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان ها با کارکنان وظیفه زندان های استان گفتگو و مشکلات آنان را بررسی کرد و از کارکنان ساعی با اهداء لوح سپاس قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار