جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران:
جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت:امیدی که در جامعه ایجاد شده باعث شکست دشمن است چراکه همواره دشمن در تلاش است مردم را بی انگیزه کند و امید را از آنان بگیرد.
کد خبر: ۹۳۹۷۸۹۷
|
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سردار سرتیپ پاسدار سیاری جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در یازدهمین جشنواره مالک اشتر سپاه امام علی بن اییطالب (ع) که صبح امروز در سالن شهید اخلاقی سپاه استان قم برگزار شد، با توجه به موضوع اشراف گفت:برای اینکه مفاهیم و تعاریف رهبر انقلاب از اشراف و جشنواره مالک اشتر تعمیق سازی شود بایستی تکرار و ممارست وجود داشته باشد تا ملکه ذهن شود.

وی ادامه داد:در موضوع اشراف از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، در محاسبات نباید از بخش معنوی غفلت شود و این یک امر بسیار حائز اهمیت است.

سردار سیاری با اشاره به فعالیت دشمنان نظام و انقلاب گفت:دشمنان و جریان معاند فقط یک پیام دارند و می‌خواهند بگویند که دین ناکارامد است.

وی افزود:امروز با روی کار آمدن دولت انقلابی همه تلاشمان این باید باشد که کمک کنیم تا این دولت موفق و پیروز باشد و نقشه‌های دشمنان خنثی شود.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد:در حوزه معیشت؛ مشکلاتی وجود دارد که امروز مانند یک غده سرطانی بدخیم است.

وی گفت:امیدی که در جامعه ایجاد شده باعث شکست دشمن است چراکه همواره دشمن در تلاش است مردم را بی انگیزه کند و امید را از آنان بگیرد.

سردار سرتیپ پاسدار سیاری با اشاره به اینکه پاسداران انقلاب وظیفه دارند نقش آفرینی کنند و همچون گذشته از انقلاب دفاع نمایند؛ گفت:امروز مهمترین نقشی که داریم حضور میدانی در جامعه و رسیدگی به مشکلات مردم است چرا که تلاش دشمن این است تا بتواند نقش سپاه را کمرنگ کند و مردم را از نظام جدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار