مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر ارشاد در تالار حافظ شیراز برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۹۸۴۲۷
|
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیین تکریم و معارفه مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ظهر امروز با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر ارشاد، استاندار فارس و امام جمعه شیراز برگزار شد. 

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

در این مراسم صابر سهرابی، مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن خوش‌آمدگویی به بیان بخشی از اقدامات انجام شده پرداخت که از جمله آنها می‌توان به تهیه و تدوین برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی، حمایت از هنرمندان استان در قالب تسهیلات کرونایی، ایجاد نشاط فرهنگی در استان و دیگر اقدامات این ایام که تحت تاثیر کرونا بود، اشاره کرد. 

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

در ادامه، حمیدرضا قانعی که به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس معرفی شد‌، با بیان اینکه قدردان بزرگان و پیشکسوتان فرهنگ و هنر هستم، اظهار داشت: هیچ کس نمی‌تواند منکر زحمات این افراد شود و اگر فارس در قله است، به برکت وجود آنها است. 

وی با بیان اینکه اولویت نخست کاری‌اش تکریم کارمندان اداره کل ارشاد فارس است، گفت: انقلاب اسلامی که شعار اصلی خود را فرهنگی قرار داده نیازمند حضور جدی مردم است، زحمات زیادی در عرصه‌های مختلف کشیده شده اما هر جا مردم کمرنگ شدند به نتایج نرسیده‌ایم. 

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

قانعی ارتباط جدی با موسسات و گروه‌های فرهنگی و هنری را از دیگر اولویت‌های خود دانست و افزود: احیای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و بروز بیشتر هنرمندان و عرصه فرهنگ در مساجد از دیگر اولویت‌ها است که در مدیریت خود دنبال می‌کنم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس همچنین بیان کرد: با گروه‌های آتش به اختیاری که  در عرصه فرهنگ و هنر نقش آفرینی کردند همکاری و حمایت بیشتر می‌شود.  

در ادامه مراسم احد ده بزرگی، دبیر شب شعر عاشورا نیز در این مراسم به شعرخوانی پرداخت و گفت: امیدواریم که با مدیریت جدید در عرصه فرهنگ و هنر استان تحول ایجاد شود. 

داریوش نویدگویی، پیشکسوت عرصه نشر و کتاب نیز در این مراسم صابر سهرابی مدیرکل پیشین را از جنس فرهنگ و هنر دانست و گفت: کار خطیری به دوش مدیرکل جدید گذاشته شده امید است که حب میز و قدرت بر شما غلبه نکند و قدردان اهل فرهنگ و هنر باشید چراکه اهل فرهنگ و هنر می‌توانند بازوی کمکی برای شما باشند. 

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

وی با بیان اینکه مردمان این دیار فرهیخته و بزرگوار هستند، افزود: مردم این دیار هر خدمتی که شما به عنوان مدیرکل جدید بکنید قدرشناس هستند و می‌بینند. 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار