مدیر گروه جهادی شهید طالعی گفت: 250 خانواده در سلماس زیرپوشش طرح نذر نفس قرار گرفته و سلامتی خود را به دست آوردند.
کد خبر: ۹۴۰۹۰۴۱
|
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

امین رزمگیری امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سلماس، اظهار کرد: 250 خانواده زیرپوشش طرح نذر نفس قرار گرفته و از خدمات درمانی رایگان بهره مند شدند.

وی ضمن اشاره به اینکه در قالب این طرح 50 عدد کپسول را به صورت رایگان در اختیار خانواده های مبتلا به کرونا قرار دادیم، بیان کرد: همچنین این خانواده ها از سایر انواع خدمات درمانی شامل ویزیت پزشک عمومی و متخصص، دارو، سرم تراپی و ... نیز بهره مند شدند.

این جهادگر با اشاره به اینکه در تلاش هستیم، همه مناطق شهر را زیرپوشش قرار دهیم، اضافه کرد: تاکنون توانسته ایم، این خدمات درمانی را در 20 روستا و محله های مختلف شهر به خانواده های نیازمند ارائه کنیم.

رزمگیری از قربانی کردن یک راس گاو، دو راس گوسفند و توزیع گوشت آن در بین اقشار بی‌بضاعت، توزیع 110 بسته معیشتی و بهداشتی، تهیه ۳۲ دستگاه بخاری برای خانواده‌های نیازمند، خرید یک دستگاه لباسشویی و یک گرمکن برای خانواده های بی بضاعت خبر داد.

وی از حمایت های سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی سرهنگ رحمانی برای اجرای طرح های حمایتی قدردانی کرد و بیان داشت: در صورت استمرار این پشتیبانی‌ها می‌توان خدمات شایان توجهی به قشر مستضعف جامعه ارائه داد.

انتهای پیام

ارسال نظرات