همسران فرهنگی منسوب به شهدا، طی مراسمی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن با حضور رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ قم در نمازخانه این اداره تجلیل شدند.
کد خبر: ۹۴۰۹۹۶۵
|
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، آیین تکریم از بانوان شاغل در اداره ناحیه ۳ و همسران فرهنگی منسوب به شهدای والامقام همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن به همت کانون بسیج فرهنگیان شهید بیطرفان ناحیه ۳ آموزش و پرروش قم برگزار شد.

در این آیین، حجت الاسلام «علیرضا امینی» از فضلای حوزه علمیه قم و امام جماعت اداره ناحیه ۳ طی سخنانی با اشاره به فضایل حضرت زهرا (س) و سلاله پاک آن حضرت، امام خمینی (ره)، نقش مادران و زنان را در تربیت فرزندان و موفقیت مردان، بی بدیل دانست و اظهار داشت: زنان می‌توانند با تربیت الهی و سبک زندگی اسلامی، انسان‌های بسیار موفق و اثرگذاری را تحویل جامعه نمایند.

در آیین فوق، همسران شهیدان جعفر معتضدمنش، علی نظری، سردار عاصمی و رحیم جزایی و سایر خواهران شاغل در ناحیه ۳ با تقدیم لوح سپاس و هدایایی از سوی مسئولان اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ و مدیر کانون بسیج فرهنگیان شهید بیطرفان تجلیل شدند.

شهید جعفر معتضدمنش در تاریخ ۲۳ فروردین سال ۶۲ در منطقه عملیاتی والفجر مقدماتی در فکه، شهید علی نظری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال ۶۱ در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر و شهید رحیم جزایی در بهمن سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵ منطقه شلمچه به شهادت رسیدند.

سردار شهید حاج عباس عاصمی نیز در ۳۰ تیرماه سال ۱۳۹۰ مصادف با ماه شعبان المعظم، در مبارزه با گروهک تروریستی پژاک به همراه پنج نفر دیگر از همرزمانش در منطقه سردشت به شهادت رسید و نامشان به عنوان شهدای شعبانیه سپاه قم ثبت شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار