در راستای رزمایش کمک‌های مومنانه؛
به همت سپاه قیروکارزین رزمایش کمک‌های مومنانه با توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی بین محرومین شهرستان با حضور مسئولین شهرستان توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۳۳۵۳۲
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، به همت سپاه قیروکارزین رزمایش کمک های مومنانه با توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی بین محرومین شهرستان با حضورحسینی نیا معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،دکتر فروردین نماینده مردم قیروکارزین، فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی،رئیس آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره بهزیستی و دیگر مسئولان در سپاه قیروکارزین برگزار شد.

فرمانده سپاه قیروکارزین در ابتدای این رزمایش با بیان اینکه هجمه های دشمن در فضای حقیقی و مجازی در عرصه اقتصادی در حال برجسته شدن است اظهار داشت: در راستای حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه معیشت و کالاهای ضرروی که مایحتاج مردم است تلاش و اهتمام بیشتری داشته باشیم تا دشمن نتواند با حربه های خود بر دل و افکار مردم اثر بگذارد..

محمد رسول رضایی گفت: وظیفه همه ماست که در این جراحی اقتصادی که دولت انقلابی شروع کرده همکاری و پشتیبانی کنیم.

وی ادامه داد: این ۷۰۰ بسته معیشتی شامل برنج، روغن، خرما به ارزش تقریبی هر بسته ۵۰۰ هزار تومان می باشدکه امروز توسط حوزه های مقاومت بین نیازمندان و محرومین شهرستان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار