فاز اول کارخانه آزمایش مرودشت با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی افتتاح شد.
کد خبر: ۹۴۳۹۸۴۷
|
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، مراسم افتتاح فاز اول کارخانه آزمایش با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی افتتاح شد.
در این مراسم جلال رشیدی کوچی نماینده مردم شهرستان های مرودشت،ارسنجان وپاسارگاد در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در جلسه شورای موانع تولید مقرر گردید در گام اول افتتاح این کارخانه 40نفر مشغول به کار شوند،بیان داشت: درجلسه شورای رفع موانع تولید در استانداری فارس مقرر گردید که در گام اول افتتاح کارخانه،خط تولید آبگرمکن ایستاده با ظرفیت اشتغال چهل نفر باشد و در گام دوم در انتهای مرداد ماه،خط تولید کولر آبی با ظرفیت اشتغال60نفر و در گام های بعدی این ظرفیت به 300نفر برسد.

رشیدی کوچی در ادامه افزود: در شرایط کنونی یک عده اعتقاد دارند که راه اندازی خط تولید فعلی جالب نمی باشد واین در حالی است که است که کارخانه ای که 15سال تعطیل شده و تا آستانه‌ی مرگ پیش رفته است اکنون در حال احیاء می باشد و نیاز به یک سری مراقبت های ویژه و زمان دارد تا بهبودی کامل پیدا کند.

عضو کمیسیون داخلی مجلس در ادامه افزود: بنده نه در دفاع از سهامدار صحبت میکنم نه در تضاد با دولت ،بلکه در جهت منافع مردم محل مشکلات موجود در این کارخانه قدم برداشته وازسهام داران انتظار داریم که همان گونه که با حسن نیت برای راه اندازی مجدد کارخانه وارد شده اند، به تعهدات خود در زمینه راه اندازی فاز های بعدی کارخانه پایدار بمانندتادر یک فضای تعاملی هم سو با سیاست های نظام بتوانیم گام برداریم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باتوجه به وسعت گسترده کارخانه آزمایش در کنار راه اندازی فاز های مختلف کارخانه،به دنبال جذب سرمایه گذار دیگری نیز خواهیم بود تا بخشی از فضای کارخانه به شهرک صنعتی تبدیل شود و امکان اشتغال جوانان بیشتری فراهم شود.

رشیدی کوچی اذعان داشت: چنانچه خدای نکرده تزلزلی در راه اندازی فاز های مختلف کارخانه صورت گیرد،از ابزارهای که در اختیار داریم استفاده خواهیم نمود زیرا منافع مردم حوزه انتخابیه در اولویت برنامه های کاری قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: مادامی که دغدغه شخص ریاست محترم جمهور بازگشت به کار این کارخانه می باشد،لذا وظیفه داریم همگی دست به دست یکدیگر داده تا چرخ تولید در این کشور بچرخد.

شایان ذکر است که فاز اول کارخانه آزمایش با خط تولید آبگرمکن ایستاده با ظرفیت اشتغال ۴۰ نفر بعد از گذشت پانزده سال از تعطیلی این کارخانه ،پس از بازدید رئیس جمهور در سفر استانی به فارس وپیگیری های متعدد مسئولان استانی و شهرستانی صبح امروز افتتاح گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار