مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس در جمع شورای بسیج رسانه استان فارس در پاتوق تبیین حضور پیدا کرد.
کد خبر: ۹۴۴۰۴۱۲
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، حجت الاسلام  محمودی زاده، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس در جمع شورای بسیج رسانه استان فارس در پاتوق تبیین گفت: رسانه در زندگی اجتماعی انسان جایگاه ویژه دارد و زیباترین دلیل اهمیت رسانه وجود قرآن کریم به عنوان رسانه مکتوب پیامبر اسلام هستیم و رسانه نقش هدایتی جامعه بشری را ایفا می کند.

او ادامه داد: سایر انبیای الهی در رابطه خود با مردم رابطه رسانه ای داشته اند و کتاب های انبیا یک رسانه بوده و قرآن بیش از 1400 اسل یک رسانه اثرگذار محسوب می شود.

محمودی زاده تاکید کرد: از نقش رسانه نمی توان چشم پوشی کرد و امروزه ابزارهای رسانه ای و فضای نشر وسیع و سریع و سهل الوصول شده است و در نظام اسلامی ما به رسانه نگاه ویژه و ایده آل می شود و در افق نگاه ویژه ما به نظام، رسانه نقش ویژه می تواند ایفا کند و در جهاد تببین مورد تاکید مقام معظم رهبری رسانه مهم است.

او افزود: نقش رسانه در جهاد تبیین کلیدی است و به ابزار مختلف بیانگری می پردازد و در این میان بسیج رسانه در این میان به عنوان رسانه انقلابی نقش ویژه دارد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس اضافه کرد: در بسیج رسانه جایگاه مهمی بر اساس نگاه مقام معظم رهبری در افق انقلاب اسلامی وجود دارد و بسیج رسانه باید برای کسب نتیجه بر محورهای علم، عمل، توجه به حب و بغض فی الله و با محوریت خدای متعال، حقیقت محوری، مصلحت اندیشی و ... متمرکز شود و این محورها مورد تاکید امام علی (ع) نیز هستند.

او تصریح کرد: ارتباط موثر دولت ها با رسانه ها برای ایجاد ارتباطات مردمی مهم است و در بخش مطالبه گری، رسانه جایگاه ویژه دارد و می تواند فضای مطالبه گری را با حلقه وصل بین مسئولان و مطالبه گران، فضا را تلطیف کند و در جایگاه درستی قرار دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها