فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: با اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز ۹۴ قبضه انواع سلاح شکاری و جنگی غیرمجاز در سطح استان کشف شد.
کد خبر: ۹۴۴۰۶۹۹
|
۰۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷

سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج ضمن تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح غیر مجاز و عاملان تیراندازی در سطح استان اظهار کرد: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با همکاری سایر یگان‌های انتظامی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز را به مدت ۴ روز در سطح استان به مرحله اجرا در آورد.

وی گفت: در اجرای این طرح ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی ۶۲ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در اجرای این طرح ۹۴ قبضه سلاح غیر مجاز، شامل ۳۴ قبضه سلاح جنگی، ۶۰ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و همچنین ۷۳۱ عدد فشنگ کشف شد.

صالحی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، ادامه داد: ان‌شاءالله با تداوم این روند و برخورد قاطع دستگاه قضائی شاهد امنیت پایدار در سطح استان خوزستان باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار