خبرهای داغ:
شعبانی گفت: تلاش های سپاه و بسیج در مباحث سازندگی و یاری رساندن به محرومین و مظلومان و کم درآمدهای جامعه به ویژه زنان سرپرست خانوار، جهت پیشگیری از وقوع جرم در جامعه بسیار اثرگذار است.
کد خبر: ۹۴۴۰۸۵۱
|
۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

قزوین_به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین در حاشیه بازدید از مجموعه فروشگاه ها و کارگاه های خیاطی و تولیدات حوزه کوثر ولایت ناحیه امام حسن(ع) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج بیان کرد: محصول و خروجی عملکرد سپاه در مباحث بسیج سازندگی و جهادی مطابق با وظایف و رسالت های دستگاه قضایی است.

 

وی گفت: یکی از اهداف اصلی قوه قضاییه که در قانون اساسی پیش بینی شده، پیشگیری از وقوع جرم است. ریشه برخی از جرایم مستقیماً به نداشتن شغل بازمی گردد که همین امر منجر به گرایش فرد به اعتیاد می شود و اعتیاد بستری برای بروز پدیده های همچون قاچاق، سرقت و جرائمی است که جنبه مالی دارند.

 

رییس کل دادگستری استان قزوین در ادامه اظهار کرد: لذا تلاش هایی که در مجموعه بسیج و سپاه ناحیه امام حسن علیه السلام به افرادی تحت پوشش سپاه انجام می شود در پیشگیری از وقوع جرم و مفاسد دیگر بسیار موثر است.

 

شعبانی اضافه کرد: از این جهت قدردان زحمات بسیجیان و سپاه پاسداران خواهیم بود و ما در مجموعه قوه قضاییه تلاش می کنیم از این نوع کار حمایت کنیم و در قالب جلسات متعدد با مدیران استانی و هم افزایی مجموعه دادگستری و سپاه بیشتر از گذشته بتوانیم از مردم دست گیری کنیم.

 

 انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها