مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: در بحبوحه طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها ۳۰ هزار تن اقلام احتکاری شامل برنج، شکر، روغن و ‌آرد در استان خوزستان کشف و ضبط و در بازار توزیع شد.
کد خبر: ۹۴۴۰۹۷۳
|
۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۷

نعمت‌الله بیرانوند در نشست خبری که امروز (۴ تیرماه) به مناسبت هفته قوه قضائیه در دادگستری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: رسیدگی در تعزیرات حکومتی در سه حوزه کانون خدمات، قاچاق کالا و بهداشت در حال انجام است. در این راستا در سال گذشته ۲۵ هزار و ۶۶۱ پرونده مختومه شده و در سه ماهه اول امسال نیز ۶ هزار و ۳۳۵ پرونده مختومه شده است.

 وی ادامه داد: در خصوص همکاری در نظارت و پایش بازار نیز علاوه بر وظیفه رسیدگی، با حضور در اکیپ‌های مشترک دو هزار و ۴۹۷ مورد کار رسیدگی و همراهی با دستگاه نظارتی توسط شعب تعزیزات حکومتی را انجام داده‌ایم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: در خصوص تعیین تکلیف اموال حاصل از قاچاق نیز از ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۱۲۵ فقره احکام قطعی و لازم‌الاجرا صادر شده است.

بیرانوند با اشاره به روند رسیدگی به شکایات مردمی افزود: مردم می‌توانند شکایت خود را در سامانه ۱۳۵ و صفحه اصلی سایت تعزیزات حکومتی استان خوزستان مستقیماً ثبت کنند. هفته گذشته ۱۵۰ واحد متخلف که در تکرار تخلف اصرار می‌کردند و آن‌هایی که جریمه خود را پرداخت نکرده بودند، شناسایی شدند. تا دو هفته دیگر نیز این روند ادامه خواهد داشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان بیان کرد: جمعاً برای ۴۵۰ واحد متخلف، نصب بنر و پلمب انجام خواهد شد. این موضوع خاص خرده‌فروش‌ها نیست بلکه عمده‌فروشی‌ها، کارخانجات، صنایع تولیدی، توزیعی و خدماتی نیز اگر تخلف داشته باشند، مشمول نصب بنر و پلمب خواهند شد.

وی در پایان عنوان کرد: در بحبوحه طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها ۳۰ هزار تن اقلام احتکاری شامل برنج، شکر، روغن و ‌آرد در استان خوزستان کشف و ضبط و در بازار توزیع شد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها