مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته الگوی مصرف برق را با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از ناترازی تولید و مصرف رعایت کر‌ده‌اند به زودی مشمول دریافت پاداش می‌شوند.
کد خبر: ۹۴۴۱۴۰۷
|
۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴

عبدالحمید عباس شیاری ظهر امروز در نشست بررسی روش‌های کاهش بار مصرفی برق در اهواز، با اشاره به وضعیت مصرف بالای برق در خوزستان اظهار داشت: همان گونه که همشهریان می‌دانند شرایط خشکسالی پیش‌آمده طی دو سال متوالی زمینه بروز ناترازی را در بخش تولید و مصرف در سال جاری به شدت بیشتری بوجود آورده است.

وی در ادامه افزود: براساس دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو، مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصارف برق خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند به راحتی مشمول دریافت پاداش خوش حسابی خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز بیان داشت: طبق آمارهای موجود در سیستم مشترکان برق در کلانشهر اهواز از مجموع 612 هزار مشترک برق دارد که در بخش خانگی از مجموع 495هزار مشترک 255هزار مشترک مشمول دریافت پاداش خوش حسابی شده اند.

شیاری در پایان گفت: در راستای پایداری شبکه برق در تابستان 1401در بخش های مختلف اعم از اداری، صنعتی و کشاورزی برنامه ریزی های متعددی صورت گرفته تا تامین برق شهروندان دچار خلل نشود که جادارد کلیه مشترکین به ویژه بخش‌های خانگی، تجاری و عمومی نیز در این شرایط سخت ناشی از خشکسالی همکار و یار ما باشند تا بتوانیم در تابستان امسال وقفه‌ای در امر خدمت‌رسانی به عموم مردم نداشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها