همدان- مسئول کتابخانه ولایت شهرستان ملایر از برگزاری کلاس‌های داستان‌نویسی ویژه کودکان و نوجوانان در این کتابخانه خبر داد.
کد خبر: ۹۴۴۱۵۹۶
|
۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، طیبه عبدلی در جمع خبرنگاران از برگزاری کلاس‌های داستان‌نویسی ویژه کودکان و نوجوانان در این کتابخانه ولایت ملایر خبر داد و اظهار کرد: این کلاس‌ها با حضور استاد مراد طاهرنیا نویسنده و شاعر، که سال‌ها است مسئولیت انجمن‌های ادبی شهرستان و نشریه فرهنگ ملایر را بر عهده دارند برگزار می‌شود.

وی افزود: در این کلاس‌ها که به صورت منظم و هفتگی دایر می‌شود الفبای نویسندگی، شیوه‌ها و سبک نوشتن، انواع نوشتارهای ادبی، معرفی نویسندگان و آثار شاخص و برجسته ایشان و ...مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

محبوبه احمدوند کتابدار این کتابخانه نیز در ادامه از استقبال اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه از برگزاری کلاس‌های آموزشی ابراز خرسندی کرد و افزود: کتابخانه در منطقه‌ای کمتر برخوردار قرار دارد و کتابداری در این مناطق بسیار حساس و در عین حال شیرین است.

وی ادامه داد: وقتی که موجی از تشنگی و درخواست برای دانستن و یاد گرفتن را مشاهده می‌کنیم اینجا نقطه‌ای برای آغاز تلاشی مقدس است که خوشبختانه با همراهی اساتید در این راه گام‌های خوبی برداشته شده است.

کتابدار کتابخانه ولایت ملایر همچنین از برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی، دوره آموزش نقاشی، احکام بانوان و آموزش قرآن ویژه خردسالان در این کتابخانه خبر داد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات