نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با اشاره به پیش رو بودن روز عرفه گفت: خواستار این هستیم که مرزهای زمینی ایران و عراق در روز عرفه به روی زائران باز شوند.
کد خبر: ۹۴۴۱۹۱۳
|
۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶

حجت الاسلام سید محمدنبی موسوی فرد صبح امروز پنجشنبه در مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه اظهار داشت: مطالبه همه شهدا این است که همه امکان زیارت را به راحتی داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان در ادامه افزود: درخواست همه این است که در این هفته مرزهای ایران برای زیارت عتبات عراق باز شود تا بتوان در این روز به زیارت عتبات به خصوص امام حسین (ع) نائل شد.

موسوی‌فرد با اشاره به اجرای طرح حجاب و عفاف از نیمه دوم تیر ماه سال جاری در خوزستان اشاره کرد و گفت: دیروز با حضور نمایندگان رهبری همایشی برگزار شد که قرار شد از 21 تیر ماه چهار چوب مشخصی که درباره حجاب اعمال شده است، اجرایی شود.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با بیان اینکه شهدا راه صد ساله را یک شبه طی کردند، گفت: عارفان سال‌ها تلاش می‌کنند تا از منیّت عبور کنند اما شهدا یک شبه از منیّت گذشتند و به آنها عنایت شده تا به جایگاهی برسند که عرفا پس از سال‌ها به این جایگاه می رسند.

انتهای پیام /

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار