تبریز- معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی از تدوین برنامه‌های عملیاتی استراتژی منابع انسانی در دستگاه‎های اجرایی استان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۴۸۷۵۰
|
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از  روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، حیدر فتح زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تدوین استراتژی منابع انسانی در نظام اداری با بهره گیری از مولفه های نگاه، فکر و عمل متفاوت در ارتباط با سازه های مدیریت دانش، مدیریت ارتباطات، مدیریت دارایی ها و مدیریت مطلوب رخدادهای آینده با استفاده از داده های قابل اطمینان نقش مهم و موثری در تسهیل سنجه های اخلاق حرفه ای، مسولیت پذیری اجتماعی و اعتماد سازمانی دارد.
وی افزود: تحقق اهداف مندرج در برنامه ریزی استراتژی منابع انسانی با بهره گیری از سنجه های برنامه محوری و حرکت به سمت تقویت و نهادینه سازی رفتار شهروند سازمانی می تواند بر پویایی سازمانی افزوده و سازمان را در تقویت اعتماد سازمانی و بخصوص سرمایه اجتماعی کمک کند.
فتح زاده تصریح کرد: تدوین استراتژی منابع انسانی و تلفیق آن با سند تحول مردمی که نقش مهم و موثری در پیوند تعامل مردم و دولت دارد، از برنامه های تحول اداری در بخش فرهنگ سازمانی بوده و در سال جاری دستگاه های اجرایی با تدوین برنامه‌های عملیاتی به دنبال استقرار آن بر مبنای تلفیق گرایی رفتار سازمانی و سنجه های سند تحول مردمی هستند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار