جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از روند پیشرفت و اجرای پروژه های محرومیت زدایی در شهرستان دهلران بازدید کرد.
کد خبر: ۹۴۴۸۸۰۶
|
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار «قدرت الله کریمیان» در جریان این بازدید، اظهار کرد: محرومیت‌زدایی، مردم‌یاری‌‌، مردم‌دوستی و مردم‌نوازی از وظایفی است که سپاه در کنار ماموریت های اصلی خود انجام می دهد.

وی با تاکید بر نقش محوری رسانه در رفع محرومیت زدایی خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه با استفاده از ظرفیت خود باید بتوانند مشکلات و گرفتاری مردم را به بهترین نحو انعکاس دهند تا مسئولان پس از آگاهی و اشراف بر مشکلات در راستای رفع آنها اقدام کنند.

جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) تصریح کرد:اقدامات محرومیت زدایی را تا حصول نتیجه و کسب رضایت مردم در مناطق محروم استان ادامه خواهیم داد.

سردار کریمیان در پایان بیان داشت: پروژه آبرسانی به استان ایلام در ۱۰ شهرستان و ۱۸ مجتمع و ۱۲۸ روستا در حال اجرا می باشد که با توجه به اولویت بندی از سوی شرکت آبفا به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) اعلام شده است.

لازم به ذکر است این پروژه هایی که طی سفر جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) به دهلران مورد بازدید قرار گرفت شامل ساخت مسجد صاحب الزمان روستای بردی بخش زرین آباد، احداث مخزن های بتنیژ آب و اصلاح لوله کشی آب شرب روستای هفت کده بخش زرین آباد می‌باشد.

در ادامه تصاویر این بازدید را ببینید.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار