سرهنگ امیریان، خوزستان را پایتخت راهیان نور کشور قلمداد کرد و افزود: نسل امروز که مخاطب اصلی ما در حرکت عظیم راهیان نور هستند دنبال منطقی جدید و پذیرش متفاوتی از دوران دفاع مقدس هستند.
کد خبر: ۹۴۴۹۰۳۸
|
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱

سرهنگ پاسدار «مهدی امیریان» دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور امروز وارد خوزستان شد و ضمن دیدار با سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان بازدید کرد.

وی در این دیدار، حرکت عظیم راهیان نور را یک ظرفیت بزرگ ملی و بلکه جهانی دانست و اظهار داشت: نباید در تولید محتوای فرهنگی مد نظر برای راهیان نور دچار تکرار شویم.

سرهنگ امیریان، خوزستان را پایتخت راهیان نور کشور قلمداد کرد و افزود: باید از همه ظرفیت ها و سلیقه ها برای رسیدن به یک تحول نوین و عقلانی جهت راهبرد محتوایی و پیوست فرهنگی یادمان ها و مناطق عملیاتی بهره ببریم چرا که نسل امروز که مخاطب اصلی ما در این حرکت عظیم هستند دنبال منطقی جدید و پذیرش متفاوتی از دوران دفاع مقدس هستند.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور با ذکر خاطرات و همچنین تقدیر از سردار ادیبی بابت سال ها تلاش و زحمت جهادی در این حوزه یادآور شد: خوزستان منبع رخدادها، اتفاقات و عملیات هایی است که خیلی ها در آن حماسه آفریدند و ما باید نسلی از راویان دفاع مقدس را در کنار اساتید این حوزه تربیت کنیم که بتوانند همچون شهید «حسن باقری» با پاسخ های علمی و منطقی شان، هر مخاطبی را قانع کنند.

وی متذکر شد: اگر در برنامه ریزی برای تولید محتوای راهیان نور دچار تکرار و روزمرگی شویم، شاهد ریزش زائران خواهیم بود و اگر بر اساس منطق و مخاطب شناسی، تولید محتوای فاخر داشته باشیم، جمعیت زائر ما همچون آمار یادمان شهید باقری رو به افزایش خواهد بود و خود به خود سیر صعودی خواهد داشت.

سرهنگ امیریان، دانش و تجربه سردار مرادحاجتی در روایتگری و تولیدات فرهنگی حوزه دفاع مقدس را ارزشمند دانست و گفت: باید از همه ظرفیت ها برای تقویت راهیان نور استفاده کنیم چرا که دشمن به شدت در حال تخریب حرکت های ارزشی و معنوی ما است.

سردار مرادحاجتی نیز ضمن تقدیر از سال ها تلاش جهادی سردار ادیبی در این جایگاه، برای سرهنگ امیریان آرزوی توفیق کرد و خواستار همکاری مشترک برای برنامه ای تحولی در بحث فرهنگی، هنری و رسانه ای راهیان نور در پایتخت حماسه و ایثار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار