۱۳ فیلم کوتاه با محوریت واقعه عاشورا از هشتم مرداد تا پنجم مهر ۱۴۰۱ در سه پلتفرم هاشور، ودیو و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی به صورت آنلاین اکران می‌شوند.
کد خبر: ۹۴۴۹۲۶۵
|
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶

امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت آغاز ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله، تازه‌ترین بسته خود را با عنوان «حسینیه» برای اکران در سه پلتفرم ویدیو، هاشور و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.

بسته «حسینیه» از هشتم مرداد ۱۴۰۱ (همزمان با آغاز ماه محرم) تا پنجم مهر ۱۴۰۱ (پایان ماه صفر) در چهار مرحله ۱۲ فیلم کوتاه برگزیده عاشورایی را به صورت اشتراکی و یک فیلم کوتاه را به صورت فروش، در دسترس مخاطبان هر سه پلتفرم قرار می‌دهد. این آثار کوتاه، در دهه ۷۰ و ۸۰ در انجمن سینمای جوانان ایران تولید شده‌اند.

۱۰ فیلم کوتاه بسته «حسینیه» که به صورت اشتراکی اکران می‌شوند، عبارت‌اند از: «زیارت» ساخته مهدی جعفری، «یک قفس آزادی» ساخته جواد مزدآبادی، «جایی نزدیک زمین» ساخته قاسم انصاری، «سمفونی مرگ» ساخته زنده‌یاد حسن خدایی، «نذر» ساخته احمد طالبی‌نژاد، «دیزه دویدی» ساخته میردولت موسوی، «قربانی آب» ساخته سیدمهدی رضوی زاده، «دیدار» ساخته اکبر راسخ، «خادمین» ساخته مرتضی عدلی و «آب و آینه» ساخته محمدرضا خسروی‌فرد.

براساس اعلام انجمن سینمای جوانان ایران فیلم کوتاه «بی‌بی» ساخته سعید نجاتی ساخته سال ۹۳ تنها فیلم فروشی بسته «حسینیه» است که با هزینه هشت هزار تومان در هر سه پلتفرم ودیو، هاشور و تیوال قابل تماشاست و از چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
همچنین ۲ فیلم کوتاه «مخالف‌خوان» ساخته سیدمحمدصادق جعفری و «مجلس شبیه» ساخته مهدی رمضان‌زاده به ترتیب در تاریخ ۱۹ و ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ در دسترس قرار می‌گیرند و مخاطبان می‌توانند این ۲ فیلم را نیز تا پنجم مهر ۱۴۰۱ در هر سه پلتفرم تماشا کنند.
امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تاکنون ۱۶۸ فیلم کوتاه را به صورت اشتراکی و برخی فروشی در پلتفرم‌های هاشور، ودیو و تیوال اکران آنلاین کرده است.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار