اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین، در پاسخ به جنایت صهیونیستها، عملیات تلافی‌جویانه‌ای علیه رژیم اسرائیل را آغاز کرده و بیش از ۱۰۰ موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک کرد.
کد خبر: ۹۴۴۹۵۵۷
|
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین عملیات تلافی‌جویانه خود علیه رژیم اسرائیل را آغاز کرد و ده‌ها موشک به صورت یکجا به سمت اراضی اشغالی شلیک کرد.

 

اسرائیل زیر حمله سایبری و موشکی مقاومت قرار گرفت

 

همزمان با اعلام این خبر، رسانه‌های رژیم اسرائیل از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار شلیک موشک و راکت در سراسر شهرک‌های اطراف غزه خبر دادند. شبکه الجزیره تعداد موشک‌های شلیک شده را «انبوه» توصیف کرد و گزارش داد که ده‌ها موشک به سمت اراضی اشغالی در حال شلیک است.

آژیرهای خطر در پایتخت رژیم اسرائیل نیز به صدا در آمد

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که آژیرهای هشدار شلیک موشک به صورت ممتد در شهر تل‌آویو به صدا درآمده است.

مقاومت فلسطین پنج مرحله اقدام به شلیک موشک و راکت کرد

گروه‌های فلسطینی در مرحله اول عملیات تلافی‌جویانه، در پنج نوبت شهرک‌های فلسطین را با موشک و راکت در هم کوبیدند. سدیروت، بات یام، حولون و ریشون لتصون شهرک‌هایی است که موشک‌ ها و راکت‌های مقاومت فلسطین هم‌اکنون در حال کوبیدن این شهرک‌های صهیونیست نشین است.

حملات راکتی گروه های مقاومت فلسطینی به سرزمین های اشغالی

همزمان با شلیک راکت های گروه های مقاومت فلسطینی به داخل سرزمین های اشغالی، سامانه گنبد آهنین در گوش دان فعال شد. خبرها از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های گوش دان، خولون، بت یم و ریشون لتصیون در نزدیکی تل آویو حکایت دارد.

اصابت موشک به خانه صهیونیست‌ها

رسانه‌های رژیم اسرائیل از اصابت یک فروند موشک به خانه‌‌ای در اطراف نوار غزه خبر دادند. همزمان نیز گزارش می‌شود خیابان‌‌های تل آویو خالی است و سکوت مطلق این شهر را فرا گرفته است.

سرایا القدس: ۱۰۰ موشک و راکت شلیک کردیم

گردان‌های سرایا القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین گفت که بیش از ۱۰۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالی فلسطین در واکنش به ترور فرماندهان این جنبش شلیک کرده است.

 

اسرائیل زیر حمله سایبری و موشکی مقاومت قرار گرفت

 

عقب‌نشینی نخست وزیر صهیونیست از تهدیدهای خود

یائیر لاپید که در جلسه امنیتی با وزیر جنگ رژیم اسرائیل برای گروه‌های مقاومت فلسطین رجز می‌خواند، گفت که ما قصد جنگ گسترده در غزه نداریم ولی اگر مجبور شویم، ورود خواهیم کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی  همچنین در سخنان خود ضمن دفاع از تهاجم وحشیانه امروز به نوار غزه و شهادت فرماندهان مقاومت، جهاد اسلامی فلسطین را تهدیدی علیه امنیت اسرائیل خواند  و مدعی شد که این جنبش با حمایت ایران قصد نابودی اسرائیل و ساکنان آن را دارد.

حمایت رژیم ‌آمریکا از جنایت‌‌های صهیونیست‌ها

یکی از سخنگوهای رژیم آمریکا در گفت‌وگو با شبکه الجزیره از حملات رژیم اسرائیل به غزه حمایت کرد و گفت که این رژیم حق دفاع از خود دارد. این حمایت در حالی است که آغازگر جنگ رژیم اسرائیل بوده که چند تن از فرماندهان مقاومت را ترور و به شهادت رساند.

ارتش اسرائیل: ۳۳ موشک را رهگیری کردیم!

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل با اذعان به ناتوانی سامانه‌های پدافندی این رژیم در رهگیری همه موشک‌ها و راکت‌های گروه‌های مقاومت فلسطین گفت که در عرض نیم ساعت ۷۹ موشک و راکت شلیک شده که ۴۶ عدد از این تعداد به اراضی اشغالی اصابت کرده و ۳۳ موشک نیز رهگیری شده است.

آغاز موج جدید شلیک موشک به اراضی اشغالی فلسطین

شبکه الجزیره قطر از آغاز دور جدید شلیک موشک و راکت از نوار غزه به اراضی اشغالی خبر داد.

حمله سایبری به سایت ارتش رژیم اسرائیل 

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد پایگاه اینترنتی فرماندهی جبهه داخلی ارتش این رژیم مورد حمله سایبری قرار گرفته و از دسترس خارج شده است.

تظاهرات ضدصهیونیستی در رام الله

شهر رام الله شاهد آغاز راهپیمایی اعلان همبستگی با هموطنان فلسطینی ساکن نوار غزه است که از عصر امروز تحت حملات شدید جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار دارند.

خبرگزاری شهاب فلسطین گزارش داد که ده‌ها تن از فلسطینیان در شهر رام الله، مقر تشکیلات خودگردان فلسطین در کرانه باختری در اعتراض به حمله و جنایت صهیونیست‌‌ها در نوار غزه دست به تظاهرات ضد اسرائیلی زدند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار