خبرهای داغ:
محمدی عنوان کرد: گروه‌های جهادی شامل ۴۵۰ نفر از جهادگران در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت در قالب قرارگاه عهد خدمت در مناطق مستعد مشغول خدمت هستند.
کد خبر: ۹۴۴۹۷۵۸
|
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵

قزوین_ابوذر محمدی، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین؛ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به خدمات رایگان دندان‌پزشکی در مناطق مستعد خدمت استان، بیان کرد: گروه‌های جهادی شامل ۴۵۰ نفر از جهادگران در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت در قالب قرارگاه عهد خدمت در مناطق مستعد مشغول خدمت هستند.

وی گفت: اردوی جهادی دندانپزشکی دانشجویان بسیجی استان قزوین با حضور جمعی از گروه‌های جهادی در مناطق محروم استان برگزار شد.

ابوذر محمدی در حاشیه این اردو اظهار کرد: گروه‌های جهادی شامل ۴۵۰ نفر از جهادگران در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت در قالب قرارگاه عهد خدمت در مناطق مستعد مشغول خدمت هستند.

وی افزود: بسیج دانشجویی و دانشگاه‌های استان قزوین به ویژه دانشگاه علوم پزشکی در حوزه دندانپزشکی متولی برگزاری اردوی جهادی دندانپزشکی است و باتوجه به نیاز جامعه به حوزه دندانپزشکی و هزینه‌های بسیار بالای ترمیم، تلاش شده است خدمات مناسبی در این زمینه به جامعه هدف ارائه شود.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین عنوان کرد: صفر تا صد خدمات دندانپزشکی در اردوها به صورت رایگان ارائه می‌شود و بنا داریم این خدمات را وسعت دهیم.

در ادامه میلاد لامعی مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی، با اذعان به اینکه جامعه هدف ما بیشتر شامل کودکان تحت پوشش بهزیستی هستند، عنوان کرد: در اردوی جهادی دندان پزشکی دانشجویان بسیجی، ۲۰ دانشجو و فارغ‌التحصیل دندانپزشکی حضور داشته و خدمات را به دختران و پسران ارائه دادند.

مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در پایان با اشاره به گروه‌های سنی جامعه هدف یادآور شد: خدمات به بازه سنی ۶ تا ۱۸ سال ارائه می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار