حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهوازگفت:در شبانه روز گذشته دو فوتی گزارش شده که یک نفر از آنها بدون تزریق واکسن و دیگری روند واکسیناسیون را تکمیل نکرده بود.
کد خبر: ۹۴۵۰۲۲۲
|
۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷

حبیب حی برمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روند بستری روزانه بیماران کرونایی ادامه دارد، به گونه‌ای که در شبانه روز گذشته ۳۵ نفر در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان‌ها بستری شدند.

حی‌بر با اشاره به اینکه در حال حاضر کل بیماران بستری در بخش‌های ویژه ۶۶ نفر هستند، افزود: متاسفانه در شبانه روز گذشته دو فوتی گزارش شده که یک نفر از آنها بدون تزریق واکسن و دیگری روند واکسیناسیون را تکمیل نکرده بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ نفر از بیماران ترخیص شده و در حال حاضر آمار کل بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز ۲۲۹ نفر است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین