سردار مرادحاجتی به مناسبت سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» و روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
کد خبر: ۹۴۵۰۲۸۹
|
۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰

سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان امروز به مناسبت سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» و روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

متن پيام بدين شرح است؛

سوگند به قلم های پاک و متعهدی که خداوند متعال به آن قسم یاد نمود. هفدهم مرداد ماه که به مناسبت شهادت مظلومانه خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شهید «محمود صارمی»، روز خبرنگار نامگذاری شده است امسال با عاشورای حسینی و شهادت سرور و سالار شهیدان و پیام آور آزادگی و روشنگری مقارن گردیده است و فرصتی مغتنم است جهت تقدیر و تکریم مقام والای خبرنگارانی که رسالت زینبی شان را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانند.

نقش خبرنگاران متعهد و دلسوز به عنوان طلایه داران جبهه آگاهی و بصیرت نقشی مهم و حیاتی است. این قشر فرهیخته با قلم شیوای خویش و بیان حقایق و اخبار صحیح در میدان جنگ نرم و جهاد تبیین به مجاهدت پرداخته و همواره با دروغ و یأس و فساد مبارزه می کنند و به مردم امید می بخشند.

خبرنگارانی که در دوران دفاع مقدس همیشه جوهر خودکارشان با خون شهدا آمیخته بود و یا میکروفون صدایشان از سرنیزه های اسلحه ها جلوتر بود، اینک با الگو از همان فرهنگ، در صف مقدم سیل و کرونا و آگاهی بخشی به جامعه اند و از هیچ تلاشی برای دفاع از افکار عمومی و شلیک رسانه های دشمنان دریغ نمی ورزند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، تقارن عاشورای حسینی و روز خبرنگار را گرامی داشته، توفیق خدمت به مردم شریف و ادامه مسیر آگاهی بخشی و روشنگری برای جهادگران عرصه جهاد تببین را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم و برای افسران جنگ نرم در سرزمین حماسه و ایثار آرزوی سربلندی دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار